וילונות מיוחדים

וילונות מיוחדים לבקשת הלקוח

בא לך וילונות שרק לך יש? וילונות שמותאמים לך אישית ולא יודע איך מאיפה כמה ולמה? צור עמנו קשר עוד היום וקבל יעוץ בנושא. ב – 2 העשורים האחרונים אנו חשופים לתופעה שלא ראינו אותה לפני. עם התקדמות עולם הטקסטיל ואיתו עולם הוילונות, אנו רואים יותר אנשים נעזרים בבעלי מקצוע במטרה להתאים לביתם וילונות מיוחדים. כיום יש אין ספור סוגים של וילונות, בגדלים שונים, צורות שונות, טקסטורות ומרקמים. ניתן לראות וילונות הניתנים להזזה ידנית, ומאידך ניתן לראות וילונות חשמליים המונעים על ידי מנוע יעודי ומתופעלים באמצעות שלט או מתג יעודי בקיר.

סוגי וילונות מיוחדים

כמו שכבר אמרנו בהתחלה, יש אין ספור בדים, סוגי וילונות, טקסטורות ומרקמים. בעזרת הכוונה נכונה אנחנו יכולים להפוך כל וילון "פשוט" למראה לוילון יחודי המאפיין אותנו ואת ביתנו. החלטנו להתמקד במספר וילונות עכשווים כדי לשפוך קצת אור על עולם הוילונות.

  • באהבה מדרום איטליה, ויליון רומאי – מדובר בוילון ייחודי אשר ניתן לראותו כיום בעשרות בתים, משרדים ומוסדות ציבוריים. ניתן לזהותו בעזרת המראה הייחודי שלו. כאשר אנו מדברים על וילון רומאי בדרך כלל אנו מדברים על וילון בצורת מלבן העשוי בד. את הוילון אפשר לגלול מעלה ומטה, באמצעות מספר דרכים – נוכל לעשות זאת באמצעות חוט, שרשרת יעודית להפעלה ידנית או שמא נעבוד עם מנוע חשמלי בתפעול נוח להפליא. בשונה מוילונות אחרים בעודנו מקפלים את הוילון הרומאי, עיצובו נשאר דומה ומה לא משתנה.
    כמו כן, גם את הוילון הרומאי אפשר למצוא בכל מיני דרכים. לדוגמא, יש את הוילון הקלאסי, התפירה נעשית בצורה אחידה עם מרווחים זהים לאורך כל הוילון. אך עם זאת, אנשים רבים משלבים בין מספר סגנונות עיצוב בהתאמה לאופיו וחלל החדר.
  • וילון המגיע אלינו היישר מונציה – וילונות ונציאניים.
    הוילון הונציאני נחשב כיום לבין הוילונות השכיחים ביותר, ניתן למצוא אותו כמעט בכל מקום. מגן הילדים, דרך הבית הפרטי שלנו ועד מוסדות ממשלתיים ומשרדי יוקרה. הוילון הונציאני בנוי משלבים המונחים אחד על השני. את הוילון אפשר להזיז באמצעות משיכת חוט ייעודי. דרך החוט נוכל לכוונן בהתאמה את כמות האור אותה אנו רוצים בבית בהתאמה אישית. אנשים של פרטיות? אחת מתכונותיו האופייניות של הוילון הונציאני הם החריצים בין השלבים. על השלבים יש חורים קטנים המאפשרים לכל אחד להציץ במתרחש בחוץ מבלי שאלו בחוץ ישימו לב אליו. נוסף לכל זה, הוילון הוא וילון עמיד וחזק, מה שמקנה לו יתרון בקרב בעלי עסקים, מעצבי פנים ובתים כאחד.

וילונות מעוצבים – מלאכת מחשבת של ממש

אנחנו יכולים להמשיך ולדבר בשבחם של וילונות עוד שעות נוספות, בכוחם של וילונות לשנות את מראה הבית ולתת לו מראה יוקרתי, מודרני או כפרי בהתאמה בצורה מושלמת הוא גבוה. אף לפני שאנו נעזרים בבעל מקצוע אנו צריכים לשאול את עצמנו כמה שאלות. איזה וילון יתאים לחלל החדר? מה אופיו של הבית? האם לבחור בוילון חשמלי או שמא בחלון ידני? וילון הסטה? מה יהיה חומר הגלם שאיתנו נשתמש ושאלות רבות נוספות. לכל סוגי הוילונות כאחד יש יתרון בולט, מעבר למראה גימור מושלם, אפשר לשלוט ברמת הפרטיות והאור הנכנס אל חלל הבית.
השלב הבא שלכם הוא מציאת הצבע המושלם, תצטרכו לעצב את צבע הוילון בהתאם לפריטים הנמצאים בחלל. חשוב לבחור בד מתאים בהתאמה, הבחירה של הבד גם היא תלויה בסוג החדר, כמה אור נרצה לקבל, כמות הכסף אותו אנחנו מוכנים להשקיע לשם השינוי וטעמנו האישי.

אם כבר וילונות מעוצבים – אז שיהיה אצל המקצועניים של קלאסיקיר

כמו בכל דבר בחיים, אין תחליף ליעוץ אמיתי עם בעל מקצוע. המומחים של קלאסיקיר מתעסקים למעלה מ – 3 עשורים עם כל סוגי הוילונות, באמתחתם ידע שאי אפשר להחליף בעד שום הון שבעולם. לפני שאתם משקיעים כסף, התייעצו עם חברה המבינה בתחום אשר תוכל לקחת את התקציב שלכם וליצור בצורה מקסימלית את הוילון המתאים עבורכם, תחסכו כסף רב וזמן רב. אתם עוד חושבים? התקשרו עוד היום לשיחת יעוץ

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך