וילונות יוקרה

וילונות יוקרה איכותיים קלאסיקיר

כולנו אוהבים את זה, להכנס לחלל חדש ולהתפעל מכמות היוקרה שהוא משדר. כיום גם אתם יכולים לשדר מראה יוקרתי ומעצים לחלל החדר הפרטי שלכם, הסלון, המשרד או כל חדר בו תחפצו. כיום אפשר להוסיף וילונות יוקרה לחלל הבית. תתפלאו, זה לא יקר כמו שחשבתם ומעניק לחדר ייחודיות שקשה למצוא במקומות אחרים.

וילונות יוקרתיים ומעוצבים
וילונות יוקרה

חיכיתם כבר כמה שנים, הפרויקט שהשקעתם בו את מירב הכסף בשבילו עבדתם כל השנים מוכן! אף אחד לא האמין שזה יקרה. בהתרגשות רבה אתם ניגשים אל הבית החדש שלכם ומגלים שיש עוד כבר דברים שהייתם רוצים לשנות, כדי שהבית החדש יוכל לזכות בתואר הבית היפה בשכונה. אחת מהדרכים לעשות זו בדרך היעילה ביותר אשר מקרינה על כל הבית והחדרים, היא באמצעות וילונות יעודיים לחלל הבית. רצוי לציין שגם בהנחה ולא עברתם לבית חדש, תוכלו גם בבית שלכם לבצע שינוי יוקרתי שבלי שום עוררין מעלה את נכס הדירה. וילונות כיום מהווים חדשנות, ובעזרת אין ספור אפשרויות הקיימות כרגע בשוק בשילוב של חומרים וסגנונות תוכלו להפוך את הבית וחדריו ללא פחות ממושלמים. כיום יש אפשרות ליצור וילונות יוקרה באמצעות בדים אותם אפשר לקנות בכל חנות וילונות שמכבדת את עצמה.

וילונות יוקרה – מה אני צריך?

תמיד שאנו מתעסקים עם וילונות, בדגש על וילונות יוקרה עלינו לשאול את עצמנו איזה סוג וילון אנו צריכים, מה הרצוי ומה המצוי. באיזה דברים אנו בוחרים לשים את הדגש, האם נשים את הדגש דווקא ברמת הגימור והאסתטיקה, אולי היוקרה היא זו שתדבר, אחרים מעדיפים פונקציונליות ודיגיטליות מרחוק. כיום, מרבית האנשים בוחרים במוצרים פונקציונליים אשר מסופקים במחיר זול יותר מהשאר, אך מעניקים חוויה יוקרתית ונעימה. אחרים מעדיפים את היוקרה הבלתי מתפשרת, ואילו יש כאלה שמעדיפים שילוב של כל השלושה, יופי, פונקציונאליות ויוקרה. המרכיב היחידי אשר קובע את רמת יוקרתו של הוילון הוא הבד.

כיום, אנו עדים במקומות רבים אשר משתמשים בוילונות יוקרה לשימוש בלתי מתפשר בוילונות הסטה או וילונות רומאים. אך אין זאת חייבת להיות הבחירה שלנו, אנו צריכים לחשוב על איך היינו רוצים לטפל בחלון מבחינה אסתטית ומה סוג החלון אותו אנו מחפשים. לצורך העניין בוילונות רומאים יש את האפשרות להוסיף בטנה בבד הוילון על מנת להעניק "מסה" ומראה יוקרתי יותר על החלון.
קיימים סוגים רבים של בדים המשדרים יוקרה בחלל החדר, אחד מהבדים אשר נותן מראה זוהר ותחכום לחדר הוא וילון עשוי קטיפה. הקטיפה נמצאת בשימוש מאות שנים ויש המפרשים אותה כאחד מהבדים היוקרתיים בעולם. תוכלו להשתמש גם בוילונות עשוים משי, וילונות אלו ידאגו לסחוף אתכם למקום אחר עם מראה יוקרתי ללא פשרות.

מה המחיר של וילונות יוקרה

הנושא האהוב עלינו, נושא המחיר. בתחום הוילונות קשה מאוד לאמוד את מחירם של וילונות, וילונות יוקרה בפרט. המחיר משתנה בהתאם לבד איתו נרצה לעבוד, לאופן התפירה אותו נבחר ולבקשות הספציפיות ממעצב הוילונות. פרמטר נוסף למחיר הוא גודל הוילון, ככל שהוילון גדול יותר השימוש בבד גדול יותר ולכן המחיר עולה. פונקציונאלית גם היא מוסיפה למחיר הוילון.

אין תחליף לייעוץ עם איש מקצוע
כשיש לכם בעיה ברכב – גשו למוסך. כשמדובר בנזילה נקודתית בבית – אינסטלטור יתן פיתרון מושלם. אך ברגע שמדובר בוילונות יוקרה ופתרונות הצללה תנו למומחים של קלאסיקיר לעשות את העבודה.
עם ניסיון רב שנים המומחים של קלאסיקיר ילוו אתכם, יבררו את הצרכים שלכם ויכוונו אתכם אל הוילון אותו אתם צריכים. למה אתם מחכים? פנו עוד היום לפגישת יעוץ!

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך