וילונות למשרד

וילונות למשרד – איך לבחור את הוילון הנכון?

המשרד הוא מקום בו אנו מבלים שעות רבות, עושים את פגישות העסקים שלנו. לכן יש חשיבות מירבית בעת בחירת וילונות למשרד כאלה שמשרתות את הצורך של המשרד ואת החזון האישי שלך למראהו של המשרד. כיום שוק הוילונות גדול ומתפתח מאי פעם, לכן בחירת וילונות למשרד בשוק כה מגוון יכולה להפוך למטרד של ממש. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיגרמו לכם להיות רגועים יותר.

וילונות למשרד

המשרד שלנו הוא גם המקדש שלנו, אנו מבלים בו בצורה ניכרת את משך היום. לעיתים אף מבלים בו יותר שעות עירנות מאשר בבית. עלינו לשמור במשרד על אווירה נעימה, עיצוב מזמין ותחושה של ביתיות לנו ולכל עובדי המתחם. אתם בטח תוהים איך תוכלו לעשות את כל זה. ניתן ליצור אווירה קסומה במיוחד באמצעות וילונות יעודיים המתאימים למקומות שונים בחלל.

וילונות למשרד – מה האפשרויות?

כיום ניתן לראות בהמון משרדים פאן עיצובי דומה, חלונות גדולים ומעוצבים אשר מטרתם לשדר יוקרה ובפועל גורמים לשמש לקרון על עובדיהם וליצור הסחת דעת בזמן העבודה. כיום ניתן להפחית את כמות האור הנכנסת לחדר ועדיין לשמור את מאמא טבע בכיס במקרה הצורך. יש אפשרות של התקנת וילונות הצללה, וילונות הצללה הם פיתרון אולטימטיבי למשדרים וחדרי עסקים אשר רוצים לשלוט בכמות האור הנכנסת והיוצאת לפה או לפה.

בתחום הוילונות כמו בתחום הוילונות, קיים מגוון רחב של סוגי וילונות המתאימים לשימוש משרדי ועסקי. אנו בוחרים להתמקד בוילונות הצללה והאפלה. במסגרת וילונות הצללה והאפלה אפשר לראות מספר אפשרויות – וילונות גלילה, גלילה ידנית וגלילה דיגיטלית, וילונות פליסה, וילונות ורטיקלים, ונציאנים ועוד מספר רחב של וילונות הצללה והאפלה. לכל וילון יש את הייחוד שלו אותו הוא מביא לחלל המשרד, מה שיוצר מגוון גדול ובאותה נשימה גם התפזרות. עם הכוונה נכונה תוכלו להתאים בצורה מושלמת את הוילון לחלון בחלל החדר. בנוסף, כיום הוילונות הם לא מה שהכרנו פעם ונוספו להם גם פונקציות דיגטליות, אנו צריכים לשאול את עצמנו אם היינו רוצים שהוילון יהיה במסגרת של גלילה ידנית, או שמא על ידי שלט ייעודי במידת הצורך – דבר המשדר יופי, יוקרה וחוסך בזמן.

כאשר אנו מגיעים לרגע בו אנחנו צריכים לבחור וילון למשרד, אין אנו צריכים להדיר עינינו ממספר פרמטרים חשובים אשר יגרמו לוילון לבוא בהרמוניה מלאה עם חלל החדר. נצטרך לשאול את עצמנו כמה חלונות אנחנו צריכים, מה צרכו של כל חלון, בחדר מואר יותר נצטרך פתרון של האפלה והסתרה, בחדר פחות מואר נרצה לקבל קצת מקרני השמש. או שמא נרצה לבצע אטימה מלאה של הוילון ובכך ליצור הפרדה. אחת מהדרכים הטובות לשאול את עצמנו איזה סוג וילון אנו צריכים היא בעזרת קטלוג העסק ועובדיו. מי הם העובדים שעובדים בעסק? מה העסק מוכר? אין תחליף להתייעצות כנה עם עובדי העסק. עם בחירת הוילון אנו צריכים להתאים את גווניו לחלל החדר. האם אנו צריכים וילון מודרני, כפרי, צעקני או רגוע. בהתאם לצרכים אלו נתאים את הפונקציות הנוספות של החלון.

בעזרת הכוונה נכונה נוכל להוסיף למשרדנו צבע ואיכות בצורה של וילונות איכותיים. לעיצוב יש מרכיב חשוב בהפיכת החלל לנוח ונעים יותר לעבודה.

וילונות למשרד – הבדים הנכונים

כאשר אנו בוחרים וילונות למשרד יש להתחשב באיכות הבד. מאחר ווילונות למשרד משמשים אותנו לתקופה ארוכה, מגדירים אותנו מול עובדינו וקהל לקוחותינו עלינו לדאוג לעבוד עם בדים אשר מיוצרים תחת תקנים מורשים, ומאחר ומסתובבים המון אנשים במקום אחד גם בדים חסינים מאש. לבדים חסינים מאש יש מספר יתרונות מעבר להיותם חסינים מאש. בדים אלו ממזערים בצורה ניכרת חיידקים ולכלוך. בעלי חומרים אנטי בקטריאליים אשר דוחים ריחות רעים. בנוסף בדים חסיני אש תורמים גם לבידוד חדר שמא הם מפחיתים רעשים. כשאנו אומרים לכם בד חסין מאש סביר להניח שעולה לכם לראש בד מאובק וחסר כל חן. אז זהו שלא, מבחינה עיצובית אתם יכולים למצוא כמות בלי מבוטלת של דוגמאות הכוללות הדפסים, צבעים חדים, דיגיטליים ונוחים לשימוש!

כיום, יש מספר בדים אשר מספקים שירות אופטימאלי לכל הדרישות. אנו ממליצים להישאר בעירנות מוגברת, מדובר בנושא חשוב שמשפיע רבות על חלל המשרד שלכם.
בד ראשון הוא בד האפלה – בד האפלה כשמו כן הוא נועד להאפיל את החדר מהאור. כמובן שניתן לעשות זאת ברמות שונות ואין הוא מאפיל בצורה חד משמעית על החדר. ההאפלה נוצרת באמצעות ציפוי יעודי המודבק לבד. החומר דואג להילחם בקרני האור ולהרחיק אותם מחלל החדר. עם זאת עלינו לזכור שאחד הפרמטרים החשובים להאפלה מלאה הוא צבע הבד שבחרנו. צבעים בהירים, צבעי הקשת יתנו חדות לאור ויקשו על תהליך ההאפלה, מאידך צבעים כהים יוכלו לעשות את העבודה. הכל עניין של טעם.

בד נוסף איתו אנו עובדים הוא בד אשר יועד להצללה – הבד מאפשר לקרני השמש לחדור, אך עם זאת דואג לתת לחדר את הפרטיות לה עובדינו ואנו זקוקים. רוב בדי ההצללה ניתנים לכיוונון בעת הצורך ואין לראות בהם מצב של שחור או לבן.
בד שלישי ואחרון הוא מסוג רשת – כיום עשרות עסקים ברחבי העולם עובדים עם וילונות רשת המסננות את קרני שמש. בדי הרשת אינם אטומים לכן גם כאשר אנו מורידים אותם למטה נוכל לראות את הנוף בחוץ בצורה מלאה ונגישה.

וילון למשרד – אל תתפשרו על הפונקציות האפשריות!

כיום כפי שכבר הספקתם להבין, קיים מגוון רחב שלא היה כמותו בתחום הוילונות ופתרונות הצללה אשר נותנים מענה מקיף לכל צורך, בין אם הוא עסקי, פרטי, מוסדי. אנו קוראים לכם לא להתפשר על איכות הוילון. עליכם לוודא כי הוילון אותו אתם רוכשים מיוצר על ידי חברה מורשית ומוכרת בתחום הוילונות. בנוסף אין לוותר על תקנים מחמירים אשר נותנים לכם אינדיקציה לכך שהוילונות עברו את כל מבחני הבטיחות האפשריים וכך תמנעו חלילה מקרה לא נעים בעסק.
וילונות למשרדים היום, הם לא מה שהיו בעבר. כיום ניתן למצוא וילונות עם שלל פונקציות אטרקטיביות. בין היתר: כיוונון מרחוק, טיימר להעלאה והורדה של הוילון. כל זאת ועוד מבלי לקום מהכיסא.

בבחירת וילונות למשרדים, לכו עם תחושות הבטן שלכם

אל תטעו, אף אחד לא אוהב שינוים. בעיקר שכל האחריות נופלת על כתפיו של המשנה. אנו ממליצים לכם לחקור את התחום ולפרוח בהתאם. זה הזמן שלכם לעשות את השינוי שכל כך רציתם בעסק שלכם. ובעזרת פתרונות הצללה הרצוים תמצאו את עצמכם כמעצבי פנים ליום אחד. אך כל זה לא תחליף להכוונה עם איש מקצוע אמיתי.

אם כבר הכוונה – וילונות למשרד רק אצל קלאסיקיר

בתחום הוילונות, כמו בתחום הרכב, תחום ראיית החשבון ותחומים נוספים, אין תחליף אמיתי להתייעצות עם איש מקצוע! לשם כך המומחים של קלאסיקיר נמצאים פה בשבילכם על מנת לשבת יחד איתכם ולבחור את הוילון המתאים ביותר לחלל שלכם. עם ניסיון של שנים, היו בטוחים שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים. למה אתם מחכים? אתם מוזמנים עוד היום לפגישת יעוץ!

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך