וילונות יוקרה

וילונות יוקרה

וילונות אינם אביזרים שאנשים נוטים להחליף באופן תדיר. אלו פריטים קבועים, שמקנים לבית סגנון ואופי מיוחד ומשפיעים על האווירה השוררת בו. בחירת וילון דורשת התחשבות בגורמים רבים ביניהם גם שאלת התקציב וכיון שכך, רכישת וילון אינה נעשית מתוך דחף רגעי או קלות ראש. יועצי חברת קלאסיקיר, המתמחה בעיצוב וייצור וילונות יוקרה, מעניקים ליווי והדרכה אישית, המסייעים ללקוח לקבל החלטה מושכלת, אחראית ואסתטית, שתשביע את רצונו.

ההבדל בין וילונות יוקרה ווילונות אחרים

וילונות יוקרה אינם בהכרח פריטים מנקרי עיניים במחירים אסטרונומיים, אלא וילונות המיוצרים מבדים איכותיים, בתפירה עילית וגימור מושלם, שהמראה המקורי שלהם אינו נפגם לאורך חיים שלמים. למעשה, קלאסיקיר אינה מוציאה מתחת ידיה וילונות שאינם עונים להגדרה זו.

עיצוב וילונות מתבצע על פי הזמנה אישית; כל תפר מתוכנן בקפידה ואין מקום לפשרות בכל הנוגע לטיב חומרי הגלם והציוד ומיומנות אנשי המוות המוסמכים, השותפים לתהליך. התוצאה המתקבלת אינה רק אסתטית, יפה ומדויקת, כזו המאצילה מתכונותיה על הרושם הכללי, אלא אף נשארת כזו למשך שנים רבות וחוסכת את עוגמת הנפש וההוצאות הכרוכות בקנית וילון באיכות פחותה.

וילונות יוקרה בהתאמה אישית

וילונות מעוצבים יכולים לשוות לחדר מראה עשיר וחם או לחילופין, מראה מהוקצע ומודרני. יש הבדל גדול בין וילונות לבית לבין וילונות למשרד, בין וילון המיועד לחדר שחלונותיו פונים למזרח או למערב, בין וילון עבור חלונות צרים או חלונות פנורמיים רחבים. בקלאסיקיר, ישאלו אתכם את כל השאלות הנדרשות להבנת השאיפות, הצרכים והתנאים המיוחדים לכם.

וילונות יוקרה מיוצרים במתפרה הפרטית של קלאסיקיר בהתבסס על מדידה מדויקת ומקצועית, המאפשרת לכל אחד לקבל את מבוקשו, גם כשמדובר בגדלים חריגים או תצורת חלון קשתית.

לכל וילון ניתן להתאים מנגנון הפעלה חשמלי, ידני או מערכת משולבת:

  • וילונות חשמלים – מונעים על ידי מנוע נסתר ומסילה חשמלית ומופעלים באמצעות מפסק, שלט רחוק או חיבור למערכת בקרה של בית חכם.
  • מנגנון ידני – מנגנון הפעלה המחובר למסילה חכמה ולא לוילון עצמו ובכך מעניק הגנה אופטימלית הן לבד והן למסילה.

סוגי וילונות

באופן כללי נחלקים הוילונות לשני סוגים עיקריים; וילונות האפלה, המאפשרים החשכה מלאה ווילונות הצללה, המספקים חסימה חלקית של אור השמש. ניתן לייצר כל אחד מסוגי הוילונות במבחר רחב של סגנונות תפירה ומשפע של בדים. אולם התצוגה של קלאסיקיר מכיל אינספור דוגמאות בגודל מלא, שימחישו לכם את התכונות השונות ויפתחו בפניכם אפשרויות חדשות לשילובים מעניינים ויצירתיים.

הנה כמה מסגנונות התפירה הפופולריים ביותר:

  • וילון קפלים קלאסי (וילון הסטה) – מגוון עשיר של סוגי קפלים
  • וילון רומאי
  • וילונות פנלים
  • וילון גלילה (רולר)

מדוע קלאסיקיר?

חברת קלאסיקיר הינה יצרנית וילונות יוקרה בעלת ניסיון עשיר, המיבאת באופן עצמאי את הבדים והציוד בהם היא משתמשת, בכדי להבטיח את איכותם וזמינותם. החברה מפעילה מתפרת בוטיק ומלווה את תהליך הייצור מקרוב עם שימת לב לכל פרט ופרט. החברה רואה חשיבות רבה לקיום קשר ישיר ואישי עם לקוחותיה כמו גם עם עובדיה, הנבחרים בקפידה. מעצבי החברה מגיעים לייעוץ בבית הלקוח ועובדים בשיתוף מלא עם מעצבי פנים ואדריכלים כבר בשלבי הבניה או השיפוץ במטרה למנוע טעויות אפשריות ולסייע בתכנון מיקום הוילונות, המרווחים הנדרשים, נקודות החשמל, הנמכת תיקרות וכדומה.

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך