וילון גלילה חשמלי – הוילון החשמלי הנפוץ ביותר!

כיום במאה ה – 21 ניתן לראות איך הפכו הוילונות מפריט הנמצא בבית ללא חשיבות מיוחדת, לפריט אופנתי ויוקרתי. עד לא מזמן הוילונות היחדים שהכרנו היו וילונות הסטה וגלילה. וילונות גלילה נחשבים לוילונות הנפוצים ביותר כיום בבתים, משרדים ומוסדות. בשנים האחרונות עם התקדמות עולם הטקסטיל ניתן לראות את יצרני הוילונות מוסיפים פיצ'רים נוספים כדוגמת וילון גלילה חשמלי. היום אתם כבר לא צריכים לקום מהכיסא כדי להצליל מעט על החדר. ניתן לעשות זאת באמצעות אפליקציה של בית חכם השולטת על הבית, שלט יעודי, או במקרה הגרוע ביותר באמצעות מתג יעודי סמוך לוילון.

וילון גלילה חשמלי

מה הוא וילון גלילה חשמלי

וילונות גלילה הם הוילונות הנפוצים והשכיחים ביותר. הוילונות מספקים מראה נקי ומינימליסטי, תוך כדי שידור אלגנטיות ויוקרה. הוילונות נגללים כלפי מעלה בצורה ידנית או באמצעות מנוע חשמלי. תודות לעיצובו הנקי של וילון הגלילה ניתן לראות אותו כיום בכל מקום – בתים, משרדים, חברות הייטק גדולות. הוא משתלב כמעט בכל חלל ונותן את אותותיו. בנוסף, יש אפשרות להוסיף על גבי וילון גלילה חשמלי עיצובים נוספים אשר יחמיאו לחלל החדר. מעבר למינימליסטיות אותו מספק וילון הגלילה, הוילון עשוי בדים מיוחדים אשר עמידים בחום ודוחים לכלוך ואבק. סיבה זו הופכת אותו לוילון כה מבוקש היות והוא חוסך בעלויות הטיפול בו ומשרה אווירה של ביטחון בחלל הבית. וילונות הגלילה ידועים באורך החיים הגבוה שלהם.

וילונות גלילה חשמליים – ספרו לנו יותר

עד לפני כ – 2 עשורים אם היו אומרים לנו שיהיו וילונות חשמליים, היינו לבטח חושבים שצוחקים עלינו. האופטימים שבנינו היו חושבים על עלויות בלתי מבוטלות ורק אנשים מהעשירון העליון יוכלו להנות מוילונות אלו. אז איך הכל התחיל? כיום, בעידן המודרני אחד המאפיינים הגדולים של אדריכלות פנים הוא עיצוב חלונות גדולים למבנה, חלונות גדולים. ניתן לראות את זה פרויקטי בנייה חדשים באזורים שונים בארץ, ניתן לראות את זה בכל אחד משלושת בנייני עזריאלי, ניתן לראות זאת במשרדי הייטק ובחברות רבות. ולא סתם. אי אפשר להתעלם מהתרומה שלהם לעיצוב החלל. עם זאת, מדובר בכמות אור גדולה מאוד שנכנסת לבית, אשר ישר צורך באמצעי הצללה איכותי לצורך הצללה ברמה גבוהה.
כמובן שכמות כזו של וילונות אנו לא מצפים מבעל הבית או המשרד להתעסק במהלך כל היום עם כיוון נכון של הוילונות ליצירת הצללה נכונה. לכן עם התפתחות עולם האדריכלות עלה הצורך במתן פיתרון לחלונות אלו. יצרני התריסים והוילונות החלו לעבוד קשה במטרה לייצר מנועים חשמליים המתאימים להפעלה של וילונות.
וילונות חשמליים הפכו לאחד המוצרים המבוקשים בתחום עיצוב הפנים. וילון גלילה חשמלי הוא לא הדבר היחידי בבית הניתן לשליטה. כיום עם מעבר לשימוש במערכות בית חכם, ניתן לשלוט בכל מוצרי החשמל בבית, מטלוויזיה ועד הדלקת הבוילר בשעות ייעודיות. עכשיו זה הזמן של הוילונות להיכנס לחגיגה הזו!

למה לנו לעבור לוילון גלילה חשמלי

אם עד עכשיו לא התגבשה בליבכם הסיבה לעבור לוילון גלילה חשמלי, או מה הם היתרונות במעבר שכזה. כנראה שהכותב שלנו עשה משהו לא נכון. החלטנו לרכז עבורכם את הסיבות למעבר לוילון גלילה חשמלי, כך שלא ישאר לכם ספק.

וילון גלילה חשמלי נחשב כיום לאחד ממוצרי הצללה הנפוצים והשכיחיים ביותר, תודות לעיצוב מרשים ולתפעול נוח. וילון הגלילה החשמלי החליף את וילון הגלילה הרגיל ולפיכך ניתן לראות מספר יתרונות משמעותיים.

תפעול הוילון – גם כשמדובר במנגנון הפעלה ידני אי אפשר לומר שתפעול הוילון מיועד לאנשים עם תואר אקדמי בלבד, אך ברגע שאנו מוסיפים מנגנון חשמלי לוילון הגלילה אנו בעצם הופכים את הקערה והכל נעשה קל הרבה יותר. בעזרת מנגנון חשמלי מובנה – באמצעות מתג על הקיר, מערכת בית חכם או שלט נוכל לכוון את גובה התריס, לשחק עם זויות השלבים ועוד.

אין צורך לקום מהמיטה – בעזרת מנוע חשמלי יעודי ניתן לשלוט מרחוק באמצעות שלט, מתג על הקיר או מערכת בית חכם על וילון גלילה חשמלי מבלי לקום מהמיטה ובכל מקום בו נהיה. שמת לך סדרה טובה בנטפליקס, הכנת פופקורן ואז השמש החליטה לזרוח על פנייך במלוא הדרה? כן גם בנו עברה תחושת מרמור לרגע. כבר לא תצטרך לקום יותר, תרגע ותפעיל את הפרק הבא.

זמנים קבועים מראש – באמצעות מערכת חכמה ניתן לחבר את הוילון למערכות בית חכם ולשלוט על שעות הפתיחה והסגירה של הוילון בהתאם לצרכים שלכם. מוותרים על שעון המעורר הרגיל ורוצים שאמא שמש תעיר אתכם? גם זה אפשרי.

וילון גלילה חשמלי – רק אצל בעל מקצוע!

עם כמה שזה נשמע מפתה לבחור את הוילון החדש לבית או לעסק לבד, הבחירה אמורה להיות מלאכת מחשבת של ממש. כמו שאתם קונים אותו חדש ובודקים אותו במוסך מורשה המיועד לכך ולא עושים זאת בעצמכם, התקנת מוצרים חשמליים בהכוונת בעלי מקצוע ולא בעצמכם על מנת לא לפגוע בעצמכם או בנקודות בבית. גם כאן המקרה דומה.
עולם הוילונות הוא גדול, אנו ממליצים לכם לפנות לבעל מקצוע אשר יוכל להכווין אתכם בצורה הטובה ביותר אל הוילון אותו אתם צריכים ובכך לחסוך לכם כסף רב. חברתנו קלאסיקיר באמצעות ידע של למעלה מ – 3 עשורים מתנהלת עם כל סוגי הוילונות והלקוחות, מאמינים בלהפוך את החלום שלכם למציאות. לפני שאתם קונים וילון תצטרכו לשאול את עצמכם המון שאלות, אנו פה כדי להכווין אתכם ולהפוך את החויה לטובה וזולה יותר עבורכם.
למה אתם מחכים – חייגו לשיחת יעוץ!

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך