עיצוב וילונות

עיצוב וילונות לבית – כל מה שכדאי לדעת

היום במאה ה – 21 לא תוכלו למצוא עסק, מוסד או בית פרטי בלי וילון. עם העלייה המשמעותית בביקוש עלה גם ההיצע, כיום יש היצע בלתי נגמר של וילונות בכל הסוגים, כל הצבעים, סוגי בדים שלא היו בעבר ואופציות פונקציונאליות לא נגמרות. למרות זאת, המון אנשים רוצים לתת לוילון את הטאץ' הייחודי שלהם, כן גם זה אפשרי ובאמצעות הכוונה נכונה מוצאים אותם אנשים דרך לעשות עיצוב וילונות בצורה הטובה ביותר.

עיצוב וילונות לבית

וילון אחד שווה אלף מילים, עולם הוילונות פותח בפנינו שוק עם אין ספור אפשרויות בלתי נגמרות, כל וילון מקבל את היחס האישי שלו ומעוצב בהתאמה לצרכי הלקוח.
וילונות מעוצבים בעיצוב אישי, הם הדבר הבא בכל האמור בשוק הוילונות. הוילונות נותנות מענה מושלם, הן מבחינה אסתטית, מבחינת בידוד רעשים ושמש במידת הצורך והן מבחינת מראה. כיום יש מבחר אופציות בלתי נגמר לעיצוב וילון, ההמלצה שלנו היא להיעזר באיש מקצוע איתו תוכלו לבחור את הוילון הטוב עבורכם.
הדבר הראשון אשר עלינו לעשות הוא בחירת סוג הבד, האם אנחנו מעוניניים בבד שקוף, חצי שקוף בהתאם למיקומו בחלל ולתפקידו. לאחר מכן נצטרך לבחור את התפירה המועדפת עלינו, נוכל לבחור את הסגנון הרומאי הפופלרי, קונטרה פאלד, נוכל להצטרף למועדון הרינגים ועוד. לאחר מכן נצטרך לשאול את עצמנו איזה סוג של אנשים אנחנו. ידנים או חשמליים, כך נוכל לעצב ולבנות את הוילון בהתאמה לצרכינו.

עיצוב וילונות – וילונות חשמליים

כיום ניתן לראות עם התפתחות הטכנולוגיה את השינוי האדריכלי. אחד המאפיניים כיום של אדריכלות הוא בניינים גבוהים עם חלונות גדולים המספקים מראה פנורמי על איזור שלם. יחד עם זאת מגיעות בעיות רבות – עניין האור החזק הנכנס לאותו מבנה מודרני. לשם כך יש להעזר באיש מקצוע המספק פתרונות הצללה נבחרים. בעיה נוספת שנוצרה כתוצאה מבניה זו הוא הצורך להזיז לפי הצורך עשרות חלונות במבנה אחד, מתיש לכל הדעות. כתוצאה מכך יצרני התריסים הבינו את החסך שנוצר בתחום וכיום מיוצרים מנועים אשר מפעילים באופן ייעודי את הוילונות. בהתחלה מנועים אלו הופעלו בעיקר בבנייני יוקרה, משרדי הייטק נבחרים. אך כיום ניתן למצוא כמעט בכל בית וילון חשמלי.

כיום ניתן למצוא וילונות חשמליים במספר גרסאות, הבולטים שבהם הם וילונות חשמל באופן מחווט, כאלו המופעלים באמצעות מתג בקיר או לחילופין באמצעות ניהול מערכת בית חכם, כמו של בזק לדוגמא. הסוג שני של וילונות חשמליים הם אלו שנשלטים באמצעות שלט יעודי, בדומה למזגן. יתרונם הבולט של הוילונות החשמליים בניגוד לוילונות הרגילים הוא עניין הנוחות, בנינו מי היה מוותר על הנוחות שלו?

כשמדובר בנושא כמו עיצוב וילונות – אי אפשר לוותר על הכוונה מהמומחים

עיצוב וילונות לבית או למשרד הוא לא נושא פשוט כמו שהוא נשמע, על מנת להגיע לוילון אשר עונה על כל הסטנדרטים שלנו, אנחנו יכולים לבזבז המון זמן. לעיתים אנו מתפשרים וקונים וילון שעונה על כמה מהקריטריונים שלנו ולא על כולם ומשלמים יותר. אלמלא היינו נעזרים בבעל מקצוע היינו יכולים ברוב המקרים לחסוך כסף תוך כדי שאנחנו עונים על כל הקריטריונים הדרושים, איך זה נשמע לכם?

כמו שאמרנו, אין תחליף להכוונה טובה מאיש מקצוע. לשם כך המומחים של קלאסיקיר, החברה המובילה כיום בתחום הוילונות ופתרונות הצללה נותנת לכם את האפשרות להגיע לשיחת יעוץ במהלכה נבחון את כל המידע העומד לרשותנו אודות החלל שלכם ונקבע ביחד איך אמור להראות הוילון החדש שלכם!
למה אתם מחכים – חייגו עוד היום ובואו לשיחת יעוץ!

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך