וילונות מעוצבים

כל המידע אודות וילונות מעוצבים

וילונות מעוצבים יש כיום בכל מקום וזה דבר נפוץ אך דורש השקעה. למתן יעוץ ושירות השאר פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליך. כיום ניתן לראות וילונות מעוצבים כמעט בכל חלל אפשרי. ניתן לראותם בחלל העבודה, בבתי ספר, במוסדות ציבוריים ובבתים של קרובים. כיום יש מספר בלתי מבוטל של סוגי וילונות המחולקים לבדים שונים, פונקציונאלים ועוד.
החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות וילונות מעוצבים לחווית רכישה מקסימלית.

וילונות מעוצבים

לוילונות מעוצבים יש יתרונו רבים, ניתן למצוא אותם במשרדים, בתים, מוסדות ציבוריים ואפילו בבתי הכנסת והמסגדים. בחירה נכונה של וילון מתאים הוא לא דבר של מה בכך ועם כמות האפשרויות הופך למלאכת מחשבת של ממש. מצד אחד בחירת וילון מתאים הוא הליך פשוט, השוק הוא עצום והסבירות שתמצא וילון לטעמך גבוה. אך למרות המגוון הגדול, ישנו צורך ממשי בהכוונה. ללא הכוונה מקצועית אפשר להתבלבל ולמצוא את עצמנו רוכשים וילון שלא תואם את הצרכים שלנו או לחילופין בעלות גבוהה מדי.

סוגי וילונות מעוצבים נפוצים ביותר

מדינת ישראל כאמור היא מדינה בה השמש נותנת את אותותיה רוב היום, רוב ימי השנה. לעיתים גם בחורף. בעקבות כך הביקוש הוא לא רק לוילונות מעוצבים ויוקרתיים המוסיפים לחלל החדר, אלא גם לוילונות המספקות הגנה מפני קרני השמש. אנו רואים את הביקוש הזה בקרב עסקים גדולים, במוסדות ציבוריים ואף בבתים פרטים. כיום וילונות רבים בנוים בצורה כפולה, מצד אחד וילון רגיל. מצד שני דואגים למלא את בטנו או לחילופין להניח בד ייעודי שקוף אשר נותן אפשרות, להצללה אינטימית במיוחד, אך גם לתת לקרני השמש מקום לביטוי כשנרצה.

וילונות מעוצבים נחשבים כעמוד תווך לכל התחלה עיצובית בחלל החדר ויש באפשרותם להעניק הרמוניה לחלל. כיום בתחום הוילונות ניתן לראות כ – 2 סוגים עיקריים של וילונות. הוילונות הראשונים הם הוילונות הרומאים, השניים הם וילונות ההסטה. וילונות הסטה הם וילונות אשר באמצעות הסטה ניתן להזיז אותם בהתאם למקום בו נחפוץ. מאידך יש את הוילונות הרומאים, צורתם של הוילונות הם בצורה אנכית כלפי מעלה. הוילון הרומאי נחשב לאחד מהוילונות הטובים ביותר למראה קלאסי ועדין.

בחרנו להתמקד בוילון הנפוץ ביותר כיום – וילונות קונטרה פאלד.
וילונות קונטרה פאלד הינם וילונות הסטה, הייחוד של וילונות אלו הוא מראה אלגנטי ועדין ללא פשרות. כאשר אנו מחפשים

לשלב בין עדינות בלתי מתפשרת ועדיין לשמור על הבד – וילונות קונטרה פאלד יהיו הבחירה הראשונה שלנו.
לרוב, וילונות קונטרה פאלד נתפרים בצורה בה הוילון נמתח לכל גובהו של החלל, זה גם מה שמייחד את וילון הקונטרה פאלד ואת שאר וילונות הסטה ומעניק להם את היופי העדין. דרך נפילת הבד מלמעלה אל כל חלל הגובה אפשר להוציא מהחלון מראה לא מתאמץ שמשדר אלגנטיות. בוילונות הקונטרה פאלד ראש הוילון נתפר בצורה קפלים.

וילונות מעוצבים – מחירים

קשה מאוד לאמוד את מחירם של וילונות מעוצבים, כמו כן קשה לאמוד את מחירם של וילונות באופן כללי. המחיר משתנה בהתאם להמון פרמטרים. אנו ממליצים לכם להיוועץ עם בעל מקצוע מומחה בתחומו על מנת שיכווין אתכם בבחירת הוילון המתאים עבורכם. בעזרת הכוונה תוכלו לחסוך המון כסף בזמן בחירת הוילון, למצוא וילון שישרת את האינטרסים שלכם במינימום עלות.

למה אתם מחכים – הגיעו לפגישת יעוץ בנושא וילונות מעוצבים

עם שנים רבות של מוניטין בתחום, חברת קלאסיקיר מזמינה אתכם לחסוך כסף רב ומשאבים ולהעזר במומחים של קלאסיקיר בבחירת הוילון הבא שלכם. הכוונה נכונה יכולה לחסוך כסף רב, מאחר וליועצים שלנו ניסיון בלתי מבוטל בתחום תוכלו לשמוע ואף להיחשף לסוגי וילונות שטרם ידעתם על קיומם.
אתם עוד פה? הגיע הזמן לקבוע פגישת יעוץ.

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך