עיצוב וייצור וילונות למשרד ולארגונים

קלאסיקיר מעצבת ומיצרת וילונות ופתרונות הצללה עבור חברות, בתי עסק ומוסדות בהתאם לצרכים והרצונות היחודיים להם. וילונות למשרד הפכו לצורך חיוני מאחר ונדיר למצוא תריסים במבנים מסחריים, אך יש להם גם השפעה מהותית על עיצוב החלל.

וילון למשרד 1

משרד הוא מקום ייצוגי ומכובד, המעוניין לשדר מסר ברור, הן ללקוחות והן לעובדים.

וילון שמתאים למשרד עורכי דין, אינו מתאים בהכרח למשרד פרסום או לחברת הייטק צעירה וחדשנית. חברת קלאסיקיר מציעה מגוון עשיר של אפשרויות ומלווה את הלקוח בשלבי התכנון והבחירה של הוילון. היא מסיעת לו לגבש החלטה שתענה על הצרכים המעשיים ובמקביל, תיצור סביבת עבודה נעימה, רושם מקצועי ותשקף נאמנה את אופי המקום.

ייעוד הוילונות

וילונות מעוצבים לעסקים וארגונים משמשים כפתרון לצרכים שונים ולכן מיקומם אינו תמיד שגרתי. המניעים המובילים בעלי חברות להתקין וילונות למשרד מגוונים:

  • הצללה – שליטה בעוצמת האור החודרת אל החדר. מרבית העבודות המשרדיות נעשות כיום בעזרת מחשבים, עובדה שמחיבת התקנה של וילון למשרד, המונע החזרי אור מן הצגים וסנוור.
  • החשכה – וילונות האפלה נדרשים בדרך כלל לחדרי ישיבות, אולמות או מעבדות בהם נערכות מצגות ועבודות המחיבות חסימה מוחלטת של קרני השמש.
  • הפרדה – פתרון לחלוקת החלל באופן יעיל, מהיר וזול, המותיר תחושת מרחב. הוילון עשוי לספק איזורי עבודה נפרדים או לשמש כחוצץ בין שטחי מחסן, מטבח ושירותים לבין החלל הראשי.
  • פרטיות – הפרדה בין הדרגים הניהוליים והזוטרים כאמצעי יעיל לשמירה על פרטיות. היתרון המובהק של וילון, לבד מן העלות, מתמצה ביכולת לשנות את מצבו; וילון פתוח המאפשר קשר
  • עין ותקשורת ישירה או סגור כשמתעורר הצורך בפרטיות.
  • אקוסטיקה – קלאסיקיר מציעה מגוון בדים אקוסטיים ייחודיים, המונעים מעבר קולות ומקלים על הריכוז.
  • אסתטיקה – וילון הוא פריט עיצובי שתורם רבות לאווירת המקום אפילו במידה ואין בו צורך פרקטי.

סוגי וילונות למשרד

בקלאסיקיר קולקציה רחבה של וילונות עשויים בד, עץ, אלומיניום ופלסטיק מוקצף אותם ניתן לעצב בסגנונות שונים. מאחר ומדובר במקום עבודה, הבחירה היא לרוב בעיצוב היוצר מראה אלגנטי כמו וילונות קפלים קלאסיים או וילונות רומאיים ליצירת תפאורה עשירה ומרשימה, וילונות פנלים, וילונות סאן סטריפ ווילונות גלילה. את כל סוגי הוילונות ניתן להתקין באחת משתי הדרכים; וילונות חשמליים, הנשלטים בשלט רחוק או מתג או וילונות בהפעלה ידנית על גבי מסילה חכמה.

וילון למשרד 2

היתרון של קלאסיקיר

קלאסיקיר היא חברת בוטיק ותיקה, המתמחה בייצור וילונות למשרד ולבית לפי הזמנה. את שמה קנתה לה החברה הודות לאיכות מוצריה, לשירות האדיב והמסור ולמצוינות המקצועית, המאפשרת ייצור וילונות מורכבים בכל צורה וגודל ובגימור מושלם.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך