עיצובים ייחודיים של וילונות לחדר ילדים

חדר השינה של ילדים ומתבגרים הוא מקום מבצרם. החדר לא משמש אותם רק לשינה, אלא כחדר עבודה וחדר אירוח, כאתר התבודדות ובעצם, זהו החלל היחיד בבית בו הם מושלים. בחירת וילונות לחדרי ילדים מהותית ליצירת אווירה נעימה; הם משפיעים על מראה החדר, מסייעים בשמירה על הטמפרטורה הרצויה וכמובן, מאפשרים שליטה בכמות האור החודרת בעד החלונות.

קולקצית בדים עשירה

קלאסיקיר מציעה שפע בדים איכותיים עבור וילונות לחדר ילדים, הכוללים מבחר עצום של צבעים, הדפסים ומרקמים. הקולקציה כוללת בדים המיועדים לחדרי תינוקות, ילדים ונוער, בדים בעיצובים מיוחדים לבנים ולבנות ואריגים קלאסיים, שעשויים להתאים לקשת גילאים רחבה.

בין הבדים אותם מיבאת קלאסיקיר נמצאים בדי האפלה אוסטרליים, המאפשרים חושך מלא, הפרדה אקוסטית ובידוד מצוין מפני מזג האויר החיצוני ומורכבים מסיב מעכב בעירה. בשל תכונותיהם אלו, וילונות האפלה מהווים בחירה נפלאה ומשמשים תחליף מצוין לתריסים.

את הוילונות השונים ניתן לייצר בסגנונות מגוונים, כשהנפוץ שבהם הוא וילון קפלים קלאסי בדגמים שונים, הנפתח ונסגר לצדדים.

וילונות לחדר ילדים בהתאמה אישית

קלאסיקיר מתכננת ותופרת כל וילון לחדר ילדים בהתאם לדרישות הלקוח. צוות היועצים מסייע בהגשמת החלום הפרטי של הילד והוריו, בצורה שתענה על כל הצרכים המעשיים ולא תחרוג ממסגרת תקציב המשפחה. אולם התצוגה של החברה מכיל דוגמאות בדים גדולות במיוחד הממחישות בצורה קלה וברורה את האופן בו יתקבל הבד על חלון החדר, מבלי צורך בדימיון מפותח ותפירת הוילון לפי הזמנה מאפשרת התאמה מלאה לכל גודל וצורת חלון.

מנגנון ההפעלה נקבע, אף הוא, על פי בחירת הלקוח; ניתן להזמין וילונות חשמליים או וילונות בהפעלה ידנית עבור כל סוג בד ותפירה. במקרים רבים, במהלך השנים, מתעורר צורך בהחלפת הוילון הילדותי בדגם בוגר. במקרים אלו אין צורך בהחלפת המסילה ומנגנון ההפעלה, אלא רק בבחירת בד חדש, שיתאים לטעם ולצרכים המשתנים.

היתרונות של קלאסיקיר

קלאסיקיר מתיחסת לעיצוב וילונות לחדרי ילדים באותה הרצינות, המסירות והמקצועיות המאפיינות את גישתה הכללית לכל הפרויקטים בהם היא מעורבת. במתחם החברה מפעילה קלאסיקיר מתפרת בוטיק לייצור וילונות מעוצבים בגימור מושלם ומרפדייה פרטית, המאפשרת יצירת גב מיטה, כיסוי מיטה או ריפוד יתרת הריהוט בחדר בהתאמה מלאה לוילונות. בנוסף, מספקת קלאסיקיר אינספור טפטים ייחודיים להשלמת העיצוב.

הבדים, מנגנוני ההפעלה והאביזרים הנלווים מיובאים על ידי החברה, באופן פרטי, כוללים אחריות ל-10 שנים ועומדים בתוי תקן אירופאים מחמירים. מאחר והחברה מקפידה על יבוא, ייצור והתקנה עצמאיים, מחירי המוצרים נוחים והוגנים במיוחד.

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך