שלושה עקרונות בהתאמת וילונות לבית כפרי מודרני

הסגנון הכפרי אופנתי ביותר בשנים האחרונות. החזרה למקורות, למראה החם, הביתי, לעיתים רומנטי מככב בכל מגזיני העיצוב הנחשבים ובכל חנויות העיצוב היוקרתיות.

חנויות המעצבים מציעות קולקציות כפריות מודרניות רבות מקופסאות העוגיות, למפות, סכו”ם, מצעים, ריהוט, קרמיקה וכמובן וילונות.

אחד הדברים החשובים ביותר בכדי ליצור את האווירה הנכונה הוא התאמת וילונות לבית כפרי מודרני. הוילון הנכון יכול לשדרג את הבית, באווירה ובמראה. הוילון הכפרי הוא רומנטי ובד”כ משולב תחרה. מומלץ לשים וילון בכל חלונות הבית ליצירת אווירה מושלמת. כדאי להשאיר את בחירת הוילנות לסוף. לאחר שכל הבית מעוצב כרצונכם תוכלו לדעת איזה וילון מתאים לכם.

לפני התאמת וילונות לבית כפרי מודרני כדאי שתשימו לב לשלושת העקרונות הבאים:

1.אטימות הבד: כשאתם הולכים לבחור את הבד לוילון חשוב מאד שתזכרו שהבד צריך להיות לטעמכם ולהשתלב במראה הבית אולם לפני הכל הבד צריך להיות פרקטי. אטימות הבד וצבעו משמעותיים מאד, בד אטום וכהה יחסום אור, בד שקוף ובהיר יתן תחושה מוארת יותר בבית.

חשוב מאד להגיע לשלב חיפוש הבדים לאחר שעשיתם עבודה מקדימה. עליכם לדעת בדיוק איזה וילון הולך לאיזה חדר והאם יש צורך להחשיך את החדר או להאיר אותו. בחדרי שינה פעמים רבות נלך על וילון אטום יותר לעומת החלון הגדול בסלון המאיר את כל הבית.

אם ישנם חדרים שאתם מעוניינים שתהיה לכם גם היכולת להחשיך וגם היכולת להאיר, ניתן לבחור בשתי שכבות של וילון.

2.סוג הבד: נכון כשכשחושבים על בית כפרי מודרני חושבים על בד תחרה רומנטי 100% כותנה, אולם כדאי לצאת מהחשיבה שבד טבעי הוא בהכרח הטוב ביותר עבורכם.

בעידן המודרני ישנם בדים סינטתיים הנותנים מראה ואפקט דומים. היתרון בבדים הסינטתיים הוא שניתן למצוא בדים עם תכונות שיקלו מאד על תחזוקת הוילון: בדים שהרבה פחות מתקמטים, שניתן לכבס בקלות ולהוציא מהם כתמים בקלות ובדים עמידים יותר. ניתן אף למצוא בדים סינתטיים עמידים לשמש בעוד שבד כותנה דוהה או מצהיב בקלות מחשיפה ממושכת לשמש.

3.צבע והדפס הבד: הסגנון הכפרי מאופיין בצבעים רבים. קופסאות צבעוניות על המדף, מפות משובצות על השולחן ועוד. אולם בבואכם לבחור וילון חשוב שתזכרו שהוילונות נמצאים במקומות בולטים מאד ואתם רוצים וילונות שיישארו לאורך זמן, לכן יש יתרון רב בבחירת בד בצבעים מעודנים שלא יימאסו עליכם. כדאי שתשמרו על המראה הלבן, השנת או הבז’משולב התחרה, לא מומלץ להוסיף הרבה פרחים ולשלב צבעים רבים. וילון בצבעים רכים של לבן ושמנת יתן לנו מראה של בית כפרי מודרני רומנטי, מואר וחמים.

תהליך התאמת הוילונות לבית הכפרי מודרני שלכם לא היה פשוט. אם אכן השארתם את בחירת הוילונות לסוף, לאחר שתליתם את כל הוילונות בבית, כל מה שנותר הוא להתרווח על הכורסה, לטבול עוגיות בכוס חלב, להסתכל על קרני השמש מציצות מוילון התחרה לטפוח לעצמכם על השכם ולהינות מאווירת הבית הנעימה שיצרתם לכם.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך