שערים לבית

זהו אחד הפריטים העיצוביים החשובים ביותר בבתים, או ליתר דיוק: מסביב להם. שערים לבית הפכו בשנים האחרונות לבחירה מוצלחת במיוחד במגוון רחב של מצבים, וכאלה שיכולים לשדרג את ערך הבית כולו בעשרות מונים. אז מהם המאפיינים העיקריים של השערים? ומהו סוד הקסם שלהם?

מגוון רחב של אפשרויות

שערים לבית, דלתות כניסה ראוי להדגיש, הוא מונח רוחב ביותר. השערים, כפי שניתן להסיק משמם, נועדו לתחום את הבית עצמו, או לחילופין אזורים מסוימים המהווים חלק ממנו (החניה או החצר, למשל). אולם, מעבר להגדרה הבסיסית הזו, שער מגיע כיום במגוון אינסופי של סגנונות, חומרי גלם, צבעים או צורות, כך שכל אדם יכול לבחור את הסגנון העיצובי המתאים ביותר לו ולבית שלו. באמצעות פרזול שער ממתכת, אם לוקחים דוגמא נפוצה, ניתן ליצור יצירות אומנות של ממש.

כל שער לבית כולל בתוכו שורה ארוכה של משתנים “טכניים” שנדרש לתת עליהם את הדעת גם כן בעת הבחירה שלו, לרבות אופן הפתיחה (שער נגרר הצידה, או עולה כלפי מעלה?), מהירות פתיחתו, שיטת הפתיחה או הסגירה ואפילו הרעש אשר ישמיע השער במהלך הפעולות האלה.

במרוצת השנים, נכנסה גם הטכנולוגיית לתמונת שערי הבית, כך שכיום מוצעים דגמים הנחשבים למתקדמים במיוחד מהבחינה הזו. שערים חשמליים הנפתחים בלחיצת כפתור או עקב פעילותם של חיישנים מיוחדים, או שערים הכוללים מערכת אינטרקום או טלוויזיה ממעגל סגור, מוצעים כיום במחירים שווים לכל נפש. עם זאת, ברור שככל השער מתקדם יותר, כך ההתקנה שלו תהיה מורכבת יותר, ותצריך כבר את שירותיהן של חברות מקצועיות הפועלות בתחום, ולא רק בעלי מקצוע דוגמת מסגרים או נגרים. העלות, מטבע הדברים, תהיה גבוהה יותר.

היתרונות של שערים לבית

שער לבית כולל בתוכו מספר מעלות עיקריות, שראוי לתת עליהן את הדעת. ראשית, השער משפר את מראה הבית בעשרות מונים. המראה של השער, כשהוא מעוצב לעילא, הוא תמיד מרשים, ומושך תשומת לב חיובית מכל מי שנמצא סמוך לבית. השער תורם לנראות של הבית, אך גם מבליט אותו מהסביבה בה הוא נמצא. זהו פיתרון מצוין, לכן, למי שרוצה להגביר את הפרטיות של מרקם החיים בבית שלו.

יחד עם ההיבט החזותי של השער, הוא גם תורם להרגשת הבטיחות של בני הבית, ומקטין עד למינימום האפשרי את הסיכויים לביקורים של אנשים לא רצויים בסביבתו. השער מסייע לבתים רבים להפוך ל”מבצרם” של אלה שמתגוררים בהם – נקודה משמעותית במיוחד על רקע הנתונים הסטטיסטיים, המצביעים על עלייה במספר הניסיונות של פריצות לבתים בישראל מדי שנה.

חברת א.י.ל מייצרת מעקות ושערים לבית בעבודת נפחות מקצועית: http://ayl.co.il

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך