ריפודים – פתרונות מעוצבים

רהיטים רבים, המצויים בכל בית, כוללים בדי ריפוד. עם השנים נוטים הבדים להתבלות או לדהות מאור השמש והספוגים עלולים לאבד מצורתם. לעיתים, זו פשוט תוצאה של שחיקה טבעית ולעיתים, תוצאה של כתמים, קרעים ו”שימוש חורג”, האופיניים לבתים בהן מתגוררות משפחות עם ריפודיםילדים ובעלי חיים. במרבית המקרים, אין צורך בהחלפת הרהיט כולו, אלא די בהחלפה, חידוש או תיקון של ריפודים, בכדי לקבל חזרה פריט רענן ואופנתי, הנראה כחדש.

ריפודים לריהוט פנים וחוץ

באולם התצוגה של קלאסיקיר ישנו מבחר עשיר וייחודי של בדי ריפוד איכותיים. מגוון החומרים, המרקמים, הצבעים, הדוגמאות וההדפסים עצום וכולל בדי ריפוד לפנים הבית או העסק, כמו גם ריפוד מיוחד לריהוט גן. ריפודים, המיועדים לשימוש באיזורים חיצוניים, החשופים לנזקי האקלים, מיוצרים מחומרים עמידים לשמש ישירה, רטיבות, יובש וכדומה.

קלאסיקיר מציעה בדי ריפוד ביבוא אישי-בלעדי ממיטב מעצבי הטקסטיל בעולם. בעזרת ייעוץ של מעצבי החברה, תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים, שישלבו בין אורח החיים והצרכים המעשיים לבין הסגנון העיצובי המועדף עליכם. ישנם ריפודים דמויי עור, ריפודי קטיפה, כותנה, פשתן וסאטן, בדי ריפוד סינטתיים או פלסטיים, קלים במיוחד לניקוי, המתאימים לפינות אוכל, למשל, ושפע סוגים נוספים.

ריפודים ייחודיים לפריטי ריהוט ואביזרים נלווים

קלאסיקיר מפעילה רפדיה בהרצליה, בצמוד לאולם התצוגה ולמתפרת הוילונות. את המרפדייה מאיישים רפדים מקצועיים ומיומנים. הצוות מנוסה בעיצוב, חידוש ותיקון ריפודים בהתאמה אישית וגימור מושלם עבור ריהוט ביתי, עסקי ומוסדי, העשוי לכלול כל אחד מהפריטים הבאים:

  • ריפוד קירות לצרכי אקוסטיקה בחדרי קולנוע, אולפנים וכדומה.
  • מערכות סלון מורכבות
  • ייצור ייחודי של גבי מיטה וריפוד בסיסי מיטה
  • כורסאות והדומים
  • מערכות ישיבה מעוצבות לחדרי המתנה, משרדים ועוד
  • כסאות ומושבים של פינות אוכל
  • מערכות ריהוט גן
  • אביזרים נלווים כגון כריות מעוצבות במגוון צורות וגדלים וכיסויי מיטה
  • חידוש וריפוד ריהוט עתיק

פתרון כולל להלבשת הבית

ההחלטה לרפד מחדש מערכת ישיבה, למשל, אינה נובעת תמיד מבליה של הריפוד הישן. לעיתים, מתעורר רצון בהתחדשות, התעדכנות או שינוי סגנון; במיוחד, בעת שיפוץ, מעבר דירה או החלפה של מרכיב עיצובי מרכזי.ריפודים
רהיטים מרופדים מהווים רק חלק מעיצוב החלל וישנה חשיבות רבה להתאמת שאר האלמנטים, על מנת שלא יווצר כאוס וישמר קו עיצובי נעים למראה.
קלאסיקיר מציעה פתרון מקיף להלבשת הבית, הכולל וילונות, ריפודים לריהוט פנים וחוץ וטפטים איכותיים. באולם התצוגה בדי ריפוד ווילונות תואמים, המבוססים על אותם מרקמים וצבעים. שילוב נכון ומקצועי בין השלושה יכול לשנות כליל את מראה הבית ולחסוך את הצורך בקניית ריהוט יקר. בעזרת ייעוץ אישי ותכנון מדויק ניתן להתאים את מרכיבי עיצוב הפנים לטעמו, צרכיו ותקציבו של הלקוח.

מדוע קלאסיקיר?

‘איכות ומצוינות מקצועית’, זהו המוטו המוביל את קלאסיקיר בכל תחומי התמחותה. קלאסיקיר אינה מסתפקת בכך שהלקוח יהא מרוצה בסיום העבודה, אלא מעונינת שישאר שבע רצון למשך שנים ארוכות.
החלפת וחידוש ריפודים היא מלאכת מחשבת, הדורשת ידע, ניסיון ויצירתיות. אלו המדדים על פיהם נבנה הצוות המקצועי של החברה.

קלאסיקיר אינה מתפשרת על איכות הבדים, הספוגים, אביזרי התפירה והציוד המכני, על מקצועיות התפירה וההתקנה ועל שירות אישי והוגן. אנשי החברה מקפידים לבקר בתערוכות העיצוב הגדולות, הנערכות מדי שנה באירופה ומתעדכנים בכל חידושי האופנה והמיכון.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך