עיצוב פנים למשרד

בעידן המודרני של היום, המשרד שלנו הפך להיות ממש הבית השני שלנו. אנחנו מבלים בו את רוב שעות היממה, אוכלים ושותים בו וכמובן מנהלים בו את העסק שלנו ומבצעים עבודה רבה. למרות שלעיתים אנחנו מוצאים את עצמינו ביחסי אהבה – שנאה עם המשרד, תמיד נשוב לשבת בו. בהתאם לכך, מראה המשרד צריך להיות חשוב לנו ממש כפי שאכפת לנו מעיצוב החדרים בביתנו.חשוב שהמשרד יהווה סביבת עבודה טובה וברמה גבוהה, שתהיה מזמינה ומוארת. המשרד צריך להשרות עלינו הרגשה טובה ולהעלות חיוך על פנינו בכל בוקר, ועל פני הלקוחות שלנו המגיעים אליו.

במה כדאי להתמקד כאשר בוחרים ריהוט משרדי

עיצוב פנים למשרד הואכותרת אחת גדולה המכילה בתוכה כמות עצומה של תתי נושאים בתוך ריהוט משרדי הכוללים סוגי רהיטים שונים, ובכל אחד ואחד מהם יש חשיבות להתמקדות בפרטים הקטנים והחשובים. אפשר לדבר על שולחן העבודה לידו נבלה את רוב הזמן, על הכיסאות או הספות שצריכות להתאים לנוחיותנו ובו בזמן להשרות אווירה ביתית אך ייצוגית, על מראה שבמקרים מסוימים יכולה לגרום לתחושה של משרד גדול יותר, על תמונות מעניינות שנוגעות לליבנו, על תאורה, כמובן על השילוב בין הצבעים של כל רהיט והרשימה עוד נמשכת. בעוד שכולם מתמקדים ברהיטים הקונסרבטיבים, דוגמת הכיסא והשולחן, אני דווקא רוצה לדבר אתכם על משהו שלא ציפיתם לראות תחת קטגוריית ‘רהיטים’: וילונות.

כיצד וילונות תורמים לאווירת המשרד

אנו לא נוטים להשקיע מחשבה רבה בבחירת הוילונות למשרד, כי מבחינתנו הוילון נמצא שם כדי להסתיר את קרני השמש על מנת שנוכל לראות את מסך המחשב יותר בקלות. אך זו טעות לחשוב שאין פרטים קטנים שצריך לדאוג להם בעת בחירת עיצוב הוילון. וילון שמתאים לחדר בו הוא נמצא ‘יקשור’ את החדר יחד וייתן לו מראה מוגמר, בעוד שוילון שלא מתאים לחדר יכול להעפיל על כל הפרטים הקטנים שהשקענו בעיצוב כל שאר הרהיטים, וישרה בחדר מעין אפלוליות או תחושה של אי שייכות. החלון במשרד שלנו הוא הפתח היחיד דרכו אנו יכולים לראות את העולם החיצוני. בזכותו נכנס אל המשרד אור השמש, נוכל לדעת מה מזג האוויר, והוא נותן לנו תחושה של חופש – משחרר אותנו מההרגשה שאנחנו ‘כלואים’ בתוך המשרד. אז למה שלא נלביש את החלון בשמלה יפה ומושקעת שמתאימה לו? וכמו שמלה בדיוק, וילון יכול להעצים את המראה של המשרד או להבליט את החסרונות שבו. בבחירת וילון חשוב להתייחס לסוג הבד ולצבעו, למוט התלייה ממנו נשפך הוילון אל החדר, ולפרקטיות שלו. הוילון צריך לשמש כמקור הצללה מספקת לחדר, ובו בזמן לא לגרום לחדר להיראות קודר ואפלולי. בעזרת עיצוב פנים למשרד ניתן למצוא את השילוב המנצח בין אסטתיקה ויופי לבין שימושיות.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך