עיצוב פנים ודירה בהתאמה אישית במיוחד בשבילך!

בשונה מן העבר עיצוב פנים ודירה בימינו אינו נחשב איכות חיים ששמורה למעמד הגבוה בלבד ונחשב כדבר שכל איש ממעמד הביניים יכול להרשות לעצמו וליהנות מיתרונותיו המרובים.

כיום, אין צל של ספק ששוק המעצבי פנים רווי במעצבים.
אדריכלים ומעצבים שונים מוכנים להתגמש במחיר ובדרישות, האסטרטגיה של מעצבי פנים הינה שונה ממה שהיה נהוג פעם…. המעצבים מתאימים את עצמם בהתאם ליכולתם הכספית והצורך של לקוחותיהם מבחינת מקום, תקציב, דרישות וכד’. המסקנה העיקרית ממצב זה הינו שכולם יכולים להינות מעיצוב ביתם/דירתם במחירים טובים מאוד ואינם מרקיעי שחקים.

עיצוב כאוות נפשך

עיצוב פנים ודירה נותן אפשרות ללקוח לבטא את חלומותיו ושאיפותיו האומנותיות, בעל הדירה אינו מחויב ללכת לפי כללי החברה ונותן חופש ביטוי מלא! כמובן שרמת יכולת הביטוי של הלקוח תלויה במעצב הפנים וכמו כן ברמת עבודתו וכשרונותיו האישיים.

לרוב, האדריכל או המעצב נדרשים להתמצא באופן כללי גם בתחומים נושקים הקשורים באופן עקיף לעיצוב פנים דירה כגון: חומרי בנייה שונים, נגרות, תאורה וחשמל, ריהוט, צבע, טקסטיל, מיזוג אויר, אינסטלציה ועוד… דבר המאפשר למעצב לייעץ ללקוחותיו ולמנוע בעיות שיכולות לעלות כתוצאה מתוכניות בנייה לא תקינות. כמו שבוודאי אתם שמים לב, מעצב פנים, אדריכל הם ממש אומנים בפני עצמם ונדרשים להרחיב אופקים ולשלוט בהמון תחומים…

משחקי עיצוב

ישנם המון סוגים של משחקי עיצוב אשר אפשר לשלב בבית אם זה עיצוב בעזרת נישות גבס, תאורה סמויה, עיצוב בסגנון צעיר, עיצוב ע”י פרקטים איכותיים, עיצוב ע”י חלונות בלגיים וישנם עוד המון דרכים ואפשרויות אחרות. מה שכן אפשר לומר זה שכמעט כל אלמנט מוסיף שוני בבית ויכול לתת אפקט אחר לגמרי!

תוצרים מוגמרים, אסטתיקה, ומה שהלקוח רוצה לראות:

לפי דעתי, הדבר הראשון שהלקוח מסתכל הוא האסטקיה של התוצר המוגמר: אז אחרי כל ה”בלאגן” ההתאמצות והיגע הרב בעיצוב הדירה החדשה, כאן אין מקום לטעויות!!! התוצר המוגמר חייב להיות יותר ממעולה ולהיעשות ע”פ כל הכללים שבעל הדירה דרש, במדויק!!! בין אם זה פינות מעוגלות למינהם, אורכים ורווחים…. עם זאת, העיצוב חייב להיות מלווה בהרגשה ביתית, חמימה ונעימה הרי בסופו של דבר העיצוב נעשה מתוך מטרה לאפשר ללקוח סביבה מותאמת ונגישה יותר לצרכיו.

אז איך הייתם מעצבים את ביתכם?!

 

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך