עיצוב וילונות לפי הזמנה

קלאסיקיר היא חברה ותיקה בתחום עיצוב וילונות, הידועה בטיב מוצריה וברמת השירות הגבוהה. בניגוד לחנויות רבות העוסקות בממכר וילונות, קלאסיקיר מתמחה בייצור עצמי וביבוא אישי של חומרי הגלם, דהיינו, הבדים, המסילות, אביזרי התפירה, המיכון והציוד המרכיב את מנגנוני ההפעלה. כמי שהאיכות חרוטה על דגלה, מקפידה החברה לעבוד עם חברות מערביות, העומדות בתקנים קפדניים ולהעסיק אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, בהם מעצבים, יועצים, תופרים ומתקינים מוסמכים.

מתפרת וילונות

עיצוב וילונות לכל מטרה

עיצוב וילונות הינו תת-התמחות בתחום עיצוב הפנים, המושתת על ידע נרחב בסוגי הבדים ובדרך הנכונה לשילובם עם סגנונות התפירה השונים. ההחלטות העיצוביות מתקבלות מתוך שיתוף פעולה בין הלקוח ומעצב החברה, על מנת שתיווצר התאמה מלאה בין הרצון, התקציב והתנאים הקיימים בשטח. מתפרת וילונות קלאסיקיר מאפשרת ייצור וילונות בגימור מושלם עבור כל גודל או צורת חלון.
וילון משמש לרוב כאמצעי הצללה וכאלמנט עיצובי, אך הוא יכול להיות יעיל מאד גם כהפרדה של חלל לאיזורים שונים, כמו וילונות למשרד, החוצצים בין איזורי עבודה. כשמדובר בעיצוב וילונות לבית יש לבחון כל חלל בנפרד ולתכנן את הוילון המתאים לו בין אם מדובר בחדר שינה, חדר ילדים, חדר עבודה וכדומה. בקלאסיקיר קימת קולקציה עשירה של בדים איכותיים במגוון עצום של דגמים, המספקים אינספור אפשרויות ושילובים עבור כל סוגי הוילונות.

סוגי וילונות ומנגנוני הפעלה

באולם התצוגה של קלאסיקיר תוכלו להתרשם ממבחר עצום של בדי וילונות, הפרושים בגודל 2.5 מ’, מימדים המאפשרים המחשה קלה וברורה. יועצים מומחים עומדים לשירותכם, בכדי לסייע בבחירת הוילון שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויצור את הרושם המבוקש.
וילונות האפלה, למשל, מתאימים למי שמעונין בהחשכה מלאה של החלל, וילון רומי עשוי להתאים למשרד בעל אוירה מודרנית וקוים נקיים, וילונות קפלים או וילון רומאי יוצרים אוירה חמה ומראה מרשים בחדרי מגורים בעלי חלונות גדולים וגבוהים, וילונות גלילה עשויים לספק מראה עדכני עבור חלונות צרים וכך הלאה.
מנגנון ההפעלה אינו תלוי בדרך כלל בסוג הוילון, אלא בהעדפה אישית. ניתן לבחור בין מערכת הפעלה ידנית באמצעות מסילות חכמות, השולטות בתנועת הוילון או בהתקנת וילונות חשמלים הנשלטים על ידי מפסק, שלט רחוק או מקושרים אל מערכת חשמל חכמה.

תהליך עיצוב וילונות

עיצוב וילונות מקצועי מחייב התיחסות לפרטים נוספים מלבד המראה בו חשקה נפשכם. השלבים המרכזיים בתכנון וייצור וילונות מעוצבים:

  • הגדרות ובחינת נתונים – בירור מטרת הוילון ובחינה של גודל הפתחים וכיווני כניסת האור בשעות היום השונות.
  • סקירת החלל – בכדי להבטיח שבחירת הגוונים ודוגמת הבד של הוילון ימשיכו את הקו העיצובי ויתמזגו באופן נעים ואסתטי יש לודא התאמה לצבעים, ההדפסים והשילובים הקיימים בחדר.
  • שיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים בשלב תוכניות בניה או שיפוץ בנושאים הקשורים למיקום והפעלת הוילונות, החשמל, הנישות ועוד.
  • הדגמה ומדידות – מעצב מטעם קלאסיקיר יגיע לביתכם עם הדוגמאות שבחרתם. הדוגמאות מורכבות מפיסות בד גדולות (2.5 מטר), שיוצרות אשלית וילון מלא. המדידות נעשות על ידי איש מקצוע.
  • ייצור – הצוות מקצועי והמיומן של מתפרת הוילונות מקבל את העיצוב והמידות ויוצר את הוילון המבוקש.
  • התקנה – מתקין מוסמך מגיע אל הבית או העסק ומרכיב את הוילון ומנגנון ההפעלה שבחרתם.

מתפרת וילונות

מדוע קלאסיקיר?

קלאסיקיר מתמחה מזה כשלושה עשורים בעולם ההלבשה לבית ובפרט בתחום עיצוב וילונות. החברה מפעילה אולם תצוגה מרשים, מתפרת וילונות יוקרה, בית מלאכה העוסק בריפודים ושירות ניקוי לוילונות, כולם ממוקמים תחת קורת גג אחת באיזור תעשיה הרצליה. מחיר הוילונות שווה לכל נפש ומותאם לתקציבו של הלקוח; קשה להתחרות בתעריפי החברה הודות לעובדה שהיא מיבאת באופן פרטי את הבדים, המסילות והאביזרים הנלווים ומייצרת בעצמה את הוילונות ללא מתווכים וקבלני משנה.

קלאסיקיר אינה מתפשרת על מצוינות מקצועית ואיכות המוצרים והציוד. היא מלווה את הלקוח במסירות בכל שלבי התהליך, המתבצע במהירות האפשרית ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך