עיצוב וילונות לחדרי הבית השונים

וילונות תורמים רבות לעיצוב חדרי הבית השונים, אך חשוב לבחור וילונות שמתאימים לקו העיצובי המנחה בסלון ובחדרים השונים, תוך התאמה לגוון הקירות ולפריטי הריהוט והנוי. וילונות נועדו להעניק אווירה אינטימית נעימה בחדרי הבית והם משמשים כפתרון הצללה איכותי ותורמים למראה של החדר. ניתן לרכוש וילונות במגוון רחב של עיצובים, גדלים, טקסטורות וחומרי גלם לכן מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ולהתרשם מהמבחר העצום על מנת לקבל החלטה נכונה שתורמת לעיצוב הבית ולאווירה בה מעוניינים.

ייעוץ מקצועי

חשוב לבחור וילונות בהתאמה לחדרי הבית השונים וכדי לקבל החלטה נכונה מומלץ לפנות לסיוע של אנשי המקצוע. ניתן לשכור את שירותיו של מעצב וילונות או לקבל עזרה מקצועית ממעצב פנים, מאדריכל פנים או מאנשי המקצוע בחברה שמתכננת ומייצרת וילונות לבית. רק לאחר ייעוץ מקצועי ניתן לגשת למשימה של בחירת הווילון לחדרי הבית תוך התאמתם לרהיטים, לקירות, לאריחים ולאורח החיים. ניתן לרכוש וילונות מעוצבים מוכנים או לפנות לחברה מקצועית שתופרת את הווילון לפי מידות מדויקות ובהתאמה מלאה לצרכי ולדרישות הלקוח.

בחירת וילונות בהתאם למסגרת התקציב

אנשי המקצוע מייעצים ללקוחות על וילונות בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשות הלקוח. מחירי וילונות לבית משתנים בהתאם לפרמטרים רבים כמו גודל, חומר הגלם ממנו מיוצר הווילון, מסילה רגילה או חשמלית, עיצוב, טקסטורות ופרמטרים נוספים. ניתן למצוא בדים זולים איכותיים המתאימים למסגרת תקציב מצומצמת ומוגבלת או לבחור בדי יוקרה כמו משי שמחירם גבוה. חשוב לבחור וילונות מחומרי גלם איכותיים מאחר והמראה שלהם נשאר לאורך זמן והם עמידים יותר.

עיצובים שונים

לכל לקוח יש טעם אישי ולכן מעצב הווילונות יסייע לו לקבל החלטה נכונה ואחראית. ניתן לרכוש וילונות רומאיים או וילונות קלאסיים המעניקים מראה אלגנטי ויוקרתי לחדרי הבית אך אם מעדיפים מראה קליל ומודרני יותר ניתן לבחור וילונות אחרים, לרבות וילונות גלילה. יש וילונות ונציאנים שנחשבים לפופולאריים, ניתן לרכוש וילונות מיקדו יפהפיים, יש וילונות וריטיקאליים ובשוק ניתן למצוא גם וילונות יוקרה המעוצבים על ידי מעצבי על כמו פייר קרדין ואחרים.

אווירה בבית

כאמור, וילונות לחדרי הבית השונים יש לבחור לפי האווירה בה מעוניינים. את הווילונות יש להתאים לקו העיצובי בחדר כדי ליצור הרמוניה ומראה נעים לעין. ניתן לשלב בין בדים בגוון בהיר לבדים ססגוניים וצבעוניים בהתאם לעיצוב החדר וחשוב לתכנן מראש כיצד מעוניינים לתלות את הווילון בחדר, באמצעות מוט תלייה וחשוקים, באמצעות טבעות או באמצעות קליפסים.

מעצבי הווילונות מתאימים עצמם לדרישות הלקוח ומציגים בפניו מגוון סגנונות עיצוב כדי שזה יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה לחדרי ביתו. וילונות תורמים רבות לעיצוב הבית כל עוד מקבלים החלטה נכונה. חשוב להתאים את הווילונות בהתאם לתפקיד החדר בבית וכך לדוגמה ניתן לבחור וילונות ססגוניים עם עיצובים מעניינים לחדרי הילדים, וילונות יוקרתיים ואלגנטיים לסלון ולחדר השינה, וילונות מעוצבים בגוון בהיר למטבח וכיוצא בזה.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך