עיצוב הבית לכל כיס

עיצוב הבית הוא תחום רחב, אשר רבים סבורים שמצריך מאמצים כבירים והוצאות גדולות מאד. אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם ולספר לכם שזה ממש לא צריך להיות כך. אם רק יודעים לאילו כיוונים לפנות ומה לעשות, ניתן לבצע את המשימה של עיצוב הבית במחירים שהם באמת ובתמים שווים לכל נפש. זאת באמצעות פעולות שונות שהעלות שלהן קטנה אך החשיבות שלהן דווקא מכרעת.

הוספת וילונות לבית

בבתים רבים כיום אין וילונות, וחבל: מעבר לתפקיד הפונקציונלי של החשכת חדרי הבית ושל הענקת הפרטיות לה בני המשפחה מצפים, הוילונות הם פריטים אסתטיים מהשורה הראשונה. ניתן למצוא וילונות בכל צורה, סגנון, עיצוב או צבע, ומכאן שגם לא יהיה קשה להתאים אותם באופן מלא לטעם האסתטי של בני הבית ולחדר בו מוצבים הוילונות. מבחינת עלויות הרכישה של וילונות וההתקנה שלהם, הרי שמדובר כאן בסכומי כסף מינימליים בכל קנה מידה.

ארונות הזזה

את הסקירה אנחנו ממשיכים עם ארונות הזזה, שמציעים גם הם הרבה מאד יתרונות חשובים. לארונות ההזזה יש תפקיד פונקציונלי ברור – לאחסן פריטים בתוכם – תפקיד שהופך ליעיל יותר באמצעות הפתיחה של דלתות הארונות הצידה (הן מונחות על גבי מסילה) ולא החוצה. ארונות הזזה נחשבים לפתרון אסתטי שגם יכול להיות פונקציונלי במיוחד: בארונות רבים מהסוג הזה, אחת הדלתות משמשת על תקן מראה. בנוסף לכך, זהו פתרון אידיאלי עבור חדרים קטנים יחסית, בהם השימוש בארונות “רגילים” עלול להיות בעייתי.

אביזרי פרזול

את אביזרי הפרזול תוכלו למצוא בשלל חלקים של הבית – בין אם בארונות, בדלתות, בחלונות וכן הלאה. את השינוי המשמעותי של מראה הבית אתם יכולים לקבל גם כאשר אתם מחליפים אביזרי הפרזול או מרעננים אותם, מה שכמובן יהיה זול יותר מאשר החלפה של הריהוט עצמו. אם פונים לחברה המתמחה בתחום, אפשר למצוא אביזרי פרזול בכל סגנון ובכל צורה, כולל כאלה שימשכו תשומת לב חיובית באופן מידי וישדרגו את מראה הבית כולו, במינימום עלויות.

טפטים ומדבקות קיר

טפטים ומדבקות קיר מהווים יופי של דרך להפיח צבע ועניין בקירות הבית או אפילו ברהיטיו. את הטפטים ואת המדבקות ניתן להדביק בצורה פשוטה, אפילו באופן עצמאי, כשגם במקרה הזה מגוון האפשרויות הוא פשוט אינסופי. המגוון הרחב הזה והיכולת למצוא טפטים ומדבקות מכל סוג שהוא מהווים פלוס משמעותי, שאף מציע גמישות ופתח לשינוי עבור בני הבית. אם רוצים לרענן את מראה חדר השינה אחת למספר חודשים, ניתן לעשות זאת בצורה פשוטה, מהירה וזולה באמצעות המוצרים הללו.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך