עיצוב בתים על יד וילונות מותאמים לצבעי הבית

בכל הקשור לעיצוב הבית, נראה כי יש לא מעט אנשים המשקיעים את מיטב מחשיבותם וגם לא מעט כספים כדי ליצור בית מעוצב ומזמין – כזה שכיף ונעים להיות בו. רבות דובר על עיצוב הבית ועל ווילונות התואמים בקפידה לחלל ועד כמה הם משפיעים על המראה הכללי של הבית. אנחנו כאן, על מנת לתת לכם טיפים מצוינים לעיצוב בתים על ידי וילונות תואמים, כאלה שיקנו לכם שתי ציפורים במכה אחת- גם הצללה מלאה ופרטיות לבית וגם עיצוב בית מרשים על ידי מסגרת של וילונות מרהיבים שיעשירו את החלל ויקנו לו מראה מיוחד ומרהיב, כזה שנעים להיות בו.

טרם תחילת התהליך, חשוב לדעת כי יש כמה סוגי וילונות: ישנם וילונות פשוטים העשויים מבדים סינטטיים וישנם וילונות יוקרתיים ביותר אשר עשויים מבדים איכותיים, אך כמובן שהכל עניין של תקציב אישי ועד כמה תרצו להשקיע בעיצוב הבית. כמובן שאם ברצונכם מראה עשיר ומזמין – תוכלו לרכוש וילונות יוקרתיים בעלי בדים נשפכים או בדים יציבים וחזקים, אטומים או שקופים ובכלל כל סגנון אחר שתרצו בטוב טעם.

התאמת הווילונות בקפידה לחלל, כיצד מבצעים זאת?

ראשית, טרם בחירת הווילון לחלל החדר או הסלון, חשוב לסיים את רכישת הרהיטים והאלמנטים השונים בחלל ורק אז לצאת למסע רכישה של וילונות, וזאת על מנת שהווילונות יתאימו בקפידה ליתר האביזרים והאלמנטים בחלל הרצוי. שנית, חשוב להבין אם אתם מעוניינים בהצללה מלאה, כלומר בווילון אטום, שקוף או בכלל שילוב שין השניים. מעבר לכך, תוכלו לבחור בווילון קצר או ארוך, כמובן בהתאם לרצון ולאופי החלל שבו תרצו לשלב את הווילון. לדוגמא – אם מדובר בחלונות גדולים בחלל הסלון, יתאים לחלל ווילונות גדלים מהרצפה עד התקרה שיעניקו לכם הצללה מלאה מפני קרני השמש וגם פרטיות רבה.

סיוע באנשי מקצוע לצור עיצוב בתים על ידי ווילונות

בכל הקשור לעיצוב הבית ורכישת אלמנטים משמעותיים כמו ווילונות, אנשים רבים נעזרים באנשי מקצוע שונים, הרי לבל נשכח כי וילונות הם לא פריט זול ולא כל יום רוכשים אותם. לכן, ניתן להתייעץ עם מעצבי פנים, עם מעצבי הום סטיילינג, עם אדריכלים, עם יועצים בחנויות ווילונות או בבעלי מקצוע המציעים תפירת ווילונות בהתאמה אישית לכל לקוח. הייעוץ עם בעלי מקצוע אלה, הינו כולל התאמה מלאה של הווילונות לחלל, בחירת צבע מתאים לחלל, בחירת בד מסוים, בחירת סגנון עיצוב, בחירת אורך של הווילון ובכלל יעוץ כלל לגבי הווילון והתאמתו בקפידה לחלל שבו תרצו להציבו.

ווילונות בהתאמה אישית

כיום, יש לא מעט מתפרת אשר מציעות ווילונות בהתאמה אישית לכל חלל, כך שהם מגיעים לבית הלקוח ומתאימים את הווילון בהתאמה אישית על פי רצון בעלי הבית, כך שתוכלו לבחור גם את אופציה זאת.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך