סוככים חשמליים להצללת הבית

סוככים חשמליים הינם סוככים מיוחדים אשר ניתן לשלוט במידת הסגירה והפתיחה שלהם באמצעות מנגנון חשמלי מיוחד. בשל תכונה זו, הם יכולים להשתלב מצוין עם וילונות חשמליים ולספק הצללה מושלמת הן לפנים הבית והן למרפסת, מפתן הכניסה, החנייה או הגינה. השליטה בפתיחה או הסגירה של הסוכך נעשית לרוב באמצעות מנגנון חשמלי הפועל עם שלט רחוק, ולכן גם אנשים המוגבלים בתנועה, קשישים וילדים יכולים להשתמש בו ללא חשש.

אילו סוככים חשמליים מתאימים לבית שלכם? לחצו וגלו

סוככים חשמליים נפוצים

סוכך זרועות – זהו סוכך אשר נתמך על ידי זרוע אחת או יותר. כתלות במבנה הזרועות (מקביל או מצטלב), אפשר לפתוח ולסגור את הסוכך ואפילו לשלוט בזווית שלו, כך שהוא מותאם לזווית השמש המשתנה במשך היום. ישנם אף סוככי זרועות מיוחדים אשר ניתן לקפל את המנגנון שלהם לתוך תא מיוחד כאשר אינם נמצאים בשימוש.

סוכך מסילה – זהו סוכך שהמנגנון שלו מחובר למסילה עליה נמתח הבד של הסוכך. תכונה זו מאפשרת לשלוט במדויק במידת הפתיחה של הסוכך בהתאם לאורך המסילה וכמו כן להצל על שטחים גדולים יותר כגון סככה או חניה.

סוכך נופל (סוכך מסך) – זהו בדרך כלל סוכך אשר משולב במסילה וכולל מעין מסך נופל אשר מאפשר להצל על השטח גם באופן אנכי מן הצדדים או מקדימה. כאשר המנגנון של הסוכך הוא חשמלי, הרי שניתן לשלוט במידת הסגירה של הסוכך ולמעשה בגובהו של המסך.

סוכך קבוע “סנטק” – בעוד רוב הסוככים הקבועים הם סטאטיים ולא ניתן לפתוח או לסגור אותם, הרי שסוכך “סנטק” הוא סוכך מסוג מיוחד בעל פלסטיק PVC ושלד אלומיניום המאפשר ליהנות מהעמידות והחוזק של סוכך קבוע, אך עדיין אפשר לשלוט במידת הפתיחה שלו באמצעות מנגנון חשמלי. למעשה, בזכות מנגנון זה, ניתן להתקין בחלקו הפנימי של הסוכך מערך נורות LED  וליצור אווירה מיוחדת עבור בתי קפה, מסעדות וגם גינות פרטיות.

סוכך מרקיזה חשמלי במרפסת. התמונה באדיבות הסוכך בע”מ

התאמת הוילון לסוכך

כיום קיימים בשוק מספר סוגים של בדים עבור סוככים חשמליים: בד דראלון, בד רשת ובד שמשונית. שני הבדים הראשונים מיוצרים בחו”ל ולכן כדאי לבחור בחברה אשר מתאימה את הבדים שלה לתנאי מזג האוויר בארץ (לרוב חברות ממדינות ים תיכוניות, ספרד, איטליה וכו’). היתרון של בדים אלו הוא במגוון הצבעים הרחב שלהם המאפשר להתאים אותם לוילונות בתוך הבית או אפילו לתריסים חשמליים שהצבע שלהם הוא לרוב מוגבל יותר.

לעומת זאת, בד השמשונית הוא בד המיוצר בארץ וכולל בתוכו שלוש שכבות שונות המאוחות אחת לשנייה ומאוחות באמצעות שכבת PVC.

למרות שלא ניתן למצוא את בד השימשונית במגוון רחב במיוחד של צבעים, הרי שמדובר בבד העמיד ביותר המתאים באופן אופטימאלי לשמש הישראלית )ובכלל זאת תנאי חום קיצונים).

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך