מתפרת וילונות פרטית – פתרונות מעוצבים

וילונות הם חלק חשוב ובולט בעיצוב הפנים ונהוג להתייחס אליהם כאל בגדי המבנה. הם מעניקים אופי וסגנון, מוסיפים חיות ומקשרים בין אלמנטים עיצוביים אחרים. כמו במוצרי אופנה לבני אדם, הלבשה עילית לבתים, מוסדות ועסקים היא איכותית, עדכנית ומתבצעת בתפירה אישית, אשר מותאמת לצבעים, לתאורה לחומרים ולאווירה השולטים בחלל המיועד. מתפרת וילונות קלאסיקיר היא מתפרת בוטיק, המתמחה בעיצוב וייצור וילונות על פי הזמנה, כך שיתאימו לטעמו האישי של הלקוח ויהוו פתרון לדרישות וצרכים מיוחדים.

מתפרת וילונות

מתפרת וילונות – ייצור בהתאמה אישית

מתפרת וילונות קלאסיקיר ואולם התצוגה ממוקמים בהרצליה, תחת קורת גג אחת. צוות המתפרה, הותיק והמיומן, כולל מנהל מתפרה ונבחרת של תופרות מקצועיות, אשר התמחו בתחום במשך שנים רבות; הצוות נמצא בקשר ישיר ושוטף עם היועצים ומעצבי הפנים של החברה.

בית המלאכה עצמו נבנה על פי קודים מחמירים והוא מכיל ציוד אירופאי מתקדם וחדיש הכולל מיכון, אביזרים ומוצרי תפירה מן השורה הראשונה.
תפירת וילונות איכותיים הינה מלאכה מורכבת, הדורשת הבנה מעמיקה, דיוק מירבי וכישורים טכניים ברמה גבוהה. כל הוילונות שמיצרת קלאסיקיר נתפרים על פי מידות קפדניות ועיצובים מקצועיים; על כן, יכול כל לקוח להגשים את משאלותיו מבלי להתפשר, אפילו ומדובר בגדלים חריגים, דוגמאות ייחודיות או שילובים, שאינם בנמצא בקרב מוצרים מוכנים.

מתפרת וילונות קלאסיקיר – עיצובים עיקריים

לכל חדר וחלון וילון שמתאים לו באופן ייחודי, בין אם מדובר בוילונות למוסדות, וילונות למשרד או וילונות לבית על חדריו השונים. בתהליך הבחירה והתכנון יש לקחת בחשבון גורמים רבים כמו מטרת הוילון, כיווני השמש, עיצוב החדר, טעם אישי וסוג ההפעלה. קלאסיקיר מיבאת מגרמניה שני סוגי מסילות; האחת לשימוש ידני, מסילה חכמה בעלת מנגנון ייחודי שאינו מערב מגע בבד הוילון ועומד בעומס משקל כבד במיוחד והשניה, מסילה חשמלית המיועדת עבור וילונות חשמליים.

מתפרת וילונות קלאסיקיר מציעה מאות דגמים של בדים לוילונות הצללה בעיצובים, צבעים ומרקמים חדשניים, בדים מיוחדים לתפירת וילונות האפלה וכמובן, דגמים קלאסיים, שלעולם לא נס ליחם.

הבדים מתאימים ברובם לסגנונות תפירה מגוונים; להלן המובילים שבהם:

  • וילון הסטה קלאסי (מבחר עצום של סוגי קפלים)
  • וילון רומאי
  • וילון פנלים
  • וילונות סרט כיווץ וכוורת
  • כותרות לוילון

שירותים הניתנים בהזמנת וילונות מותאמים אישית

מתפרת וילונות

קלאסיקיר אינה חנות המציעה מוצרי מדף למכירה; החברה מעניקה ייעוץ והדרכה ומלווה את הלקוח מרגע כניסתו לאולם התצוגה דרך שלבי העיצוב והתכנון, עד התקנת הוילונות לשביעות רצונו המלאה. השירותים כוללים ייעוץ ראשוני, פגישה עם מעצב בבית הלקוח, מדידות מדויקות, תפירה עילית והתקנה מקצועית. מעבר לכך, מספקת החברה שירותי תיקונים, ניקוי וגיהוץ וילונות והשלמת איבזור בעת הצורך.

קלאסיקיר נמצאת בקשר ישיר עם האדריכל ומעצב הפנים כבר בשלבי התוכניות, הבניה והשיפוץ ומייעצת בכל בנוגע לנושאים כהנמכת תקרות, תכנון נקודות חשמל, מרווחים מתאימים ועוד, על מנת למנוע טעויות וצורך בתיקונים מאוחרים.

מדוע קלאסיקיר?

מתפרת וילונות היוקרה של קלאסיקיר אמונה על יצירת וילונות איכותיים, המותאמים באופן מושלם לצרכי הלקוח. הקשר הישיר בין הלקוח והמתפרה, ללא התערבות גורמים מתווכים או קבלני משנה, מאפשר דיוק מירבי, הוזלת עלויות וביצוע מהיר ומהימן.
קלאסיקיר מיבאת בדים מטובי היצרנים בעולם המערבי, עושה שימוש במיכון חדשני ומעסיקה צוות מתפרה מקצועי, שביכולתו לייצר וילונות בכל סגנון תפירה בו תחשקו. באולם התצוגה תוכלו להתרשם מקולקציה עשירה ועדכנית ולקבל ייעוץ ראשוני חינם ללא התחיבות.

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך