משרד בסגנון הייטק – החשיבות של וילונות למשרד

מכיוון שאנו חיים בעולם המודרני ומבלים שעות רבות בעבודה במשרד, חשוב לדאוג שסביבת העבודה שלנו תהיה נעימה ותאפשר לנו להתרכז ולעבוד בצורה הטובה ביותר. בכדי לאפשר זאת, יש לבחור בשולחן עבודה איכותי, עמיד ויציב, יש לבחור כיסאות נוחים עליהם יהיה ניתן לשבת במהלך פגישות וישיבות, יש לדאוג שחדר הישיבות יהיה מרווח ובעל אווירה נעימה, צריך לבחור בתאורה הנכונה, להוסיף תמונות, עציץ או פרחים אשר תורמים לאווירה, לרכוש מחשב איכותי וחדיש, לקנות טלפונים חדישים, פקס, מכונת צילום, וילונות ועוד. אם אתם מעוניינים לבחור וילון מתאים שישתלב בצורה מושלמת ליד ארונות ההזזה במשרד, מעוניים לקבל אינפורמציה בנוגע למגוון הוילונות הקיימים או מתקשים לקבל החלטה בשל ההיצע הנרחב, תוכלו לפנות אל החברה שלנו. החברה מציעה ללקוחותיה מבחר וילונות איכותיים וייחודיים. כמו כן, תוכלו לקבל סיוע מהיועצים שלנו.

שפע של וילונות ייחודיים ומעוצבים בחברה וותיקה אחת !

בחברה שלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של וילונות, כמו למשל: תריס ונציאני. התריס מתאים למשרדים בגדלים וסגנונות רבים. תוכלו לבחור את הצבע המתאים והמידה המתאימה. כמו כן, תוכלו לבחור בין תריס אשר נפתח באופן ידני או חשמלי. נוסף על התריס הוונציאני, תוכלו לרכוש וילון גלילה. וילון הגלילה הינו פרקטי ביותר, מדובר על וילון אטום אשר יכול לשמש כמסך הקרנה, להגן על עובדי המשרד בשעות החמות ועוד. הוילון נגלל למעלה בצורה חשמלית וניתן לקבל אותו ברוחב של 5-6 מטרים. כמו כן, תוכלו לרכוש וילון ורטיקלי, מדובר בוילון פופולארי אשר מגיע ברוחב 99 מ”מ ו- 127 מ”מ. הווילון מגיע במגוון בדים וצבעים. וילון נוסף אשר מתאים למשרד הוא וילון רומאי. וילון זה מתאים למשרדים מודרניים והוא יוצר מראה אופנתי ומרשים. את הוילון ניתן להפעיל בצורה ידנית או חשמלית וניתן לבחור בין מגוון מידות, צבעים ועוד.

שילוב של רהיטים עתיקים עם וילונות בסגנון וינטאז’ יכול להיות שילוב מאוד מעניין, רהיטים עתיקים איכותיים בעיקר ניתן למצוא אצל בעלי מלאכה העוסקים בשחזור רהיטים .

מה זה ציפוי חלבי ?

אחד המוצרים החדישים והמוכרים הוא הציפוי הסולרי. את הציפוי ניתן להדביק על החלון. הציפוי מסנן את הקרינה, נותן לחלון גוון כהה (אך עדיין ניתן להכניס אור לחדר), מפחית את החום ומאפשר לעובדי המשרד ליהנות מפרטיות – אף אחד לא יכול לראות מה קורה בתוך החדר אך ניתן לראות מה מתרחש מחוץ לחלון. בחירה בוילון המתאים תגרום למשרד שלכם להראות מרשים, מעוצב, מזמין ויוקרתי, תספק לכם פרטיות, תאפשר לאוויר ולאור להיכנס ולמלא את החלל ותגן עליכם מחום השמש.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך