קשת רחבה של מוצרי הצללה

חברת קלאסיקיר מתמחה מזה עשרות שנים ביבוא וייצור מוצרי הצללה דקורטיביים ואיכותיים, שכה חשובים במדינה שטופת שמש כישראל. היכולת לסנן ולכוון את מידת האור הרצויה ובה בעת להוסיף נופך אופנתי לחדר הופכת את הוילונות ושאר פתרונות ההצללה לאחד מפריטי עיצוב הפנים והחוץ הפופולריים ביותר.

מוצרי הצללה מעוצבים

בקלאסיקיר ניתן למצוא מוצרי הצללה מגוונים, המתעדכנים ללא הרף בהתאם לאופנה ולחידושים המוצגים בתערוכות בינלאומיות. רבים מן המוצרים משתייכים לעולם הטקסטיל; כלומר, וילונות העשויים מבדים טבעיים וסינטטיים שונים. עם זאת, ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה עשויים חומרים אחרים כמו עץ, מתכת, פלסטיק, קש ועוד.

ההיצע הרחב, המוצג בגדלים נוחים במיוחד, מאפשר ללקוח מציאת פתרונות הקולעים לטעמו האישי ולאופי החדר ובמקביל מותאמים בצורה מושלמת לצרכים הפונקציונליים. עבור חדרי שינה, למשל, וילונות האפלה מסוגננים עשויים להוות פתרון אופטימלי, ואילו עבור חללי מגורים יתכן שיתאימו דוקא וילונות רומאיים או וילונות הסטה. ישנם עיצובים רבים של מוצרי הצללה כגון וילונות גלילה, תריסים ונציאניים, וילונות סאן סטריפ, וילון סילואט, וילונות פנלים, וילונות קבועים ועוד רבים נוספים. לכל סגנון תפירה חומרים וסוגי בד המתאימים לו ועל כן, חיוני לקבל ייעוץ מקצועי. צוות היועצים של קלאסיקיר מיומן בהנחיית הלקוחות בשילובים הרצויים תוך הדגמת היתרונות והתכונות של כל אחת מן האפשרויות.

דרכי הפעלה של מוצרי הצללה

קלאסיקיר מתמקדת בשתי שיטות הפעלה חדשניות, המעניקות הגנה מירבית למוצרים:

  • מנגנון הפעלה ידני – מסילות חכמות, המיוצרות בגרמניה ועומדות בתוי תקן אירופאים קפדניים. מנגנון המשיכה מחובר ישירות למסילה החכמה, אשר בתורה, מניעה את הוילון ללא תקלות וללא מגע צורך במגע עם הבד.
  • מנגנון הפעלה חשמלי – וילונות חשמלים הבנויים על גבי מסילה חשמלית, אשר מופעלת על ידי מנוע שקט, המוסתר מן העין. ניתן לשלוט במנגנון באמצעות מתג הממוקם בקיר או על ידי שלט רחוק. המערכת ניתנת לתפעול כיחידה עצמאית או כחלק ממערכת חשמל חכמה, במידה וקימת כזו.

יעוד ומיקום

מוצרי הצללה הם שם כולל לפתרונות מגוונים, המספקים הגנה מפני השמש. ישנם תריסים, וילונות ויצורי כלאיים למיניהם המצלים על פנים הבית, כמו גם וילונות המיוצרים מבדים מיוחדים ומעוצבים, המיועדים לשימוש חיצוני ועמידים לתנאי מזג האוויר המשתנים. וילונות חוץ מעוגנים אל הקירות החיצוניים, יוצרים הצללה במרפסות או גינות ואף חוסמים חלק מקרני השמש בטרם יחדרו פנימה.

מדוע קלאסיקיר?

קלאסיקיר היא חברת בוטיק בעלת ניסיון עשיר וידע עצום בתחום מוצרי הצללה. החברה מפעילה מתפרת וילונות פרטית, המיצרת עבור כל לקוח את הפתרון המועדף עליו, על פי הזמנה אישית ועם אחריות מלאה. החברה מיבאת באופן פרטי ובלעדי בדים, אביזרים וציוד מכני בכדי להבטיח את איכות המוצרים ועמידתם בתוי תקן אירופאים; וכן, את יכולתה לספק את הסחורה המבוקשת במהירות האפשרית מבלי תלות במתווכים וספקים חיצוניים.

קלאסיקיר דוגלת בשירות אישי, אדיב וקשוב ובמערכת יחסים מתמשכת ואחראית עם לקוחותיה. החברה מציעה כשירות נלווה גם ניקוי וילונות ותחזוקה למוצריה ותחומי מומחיות משלימים לעיצוב הבית, הכוללים עיצוב וחידוש ריפוד והדבקת טפטים מודרניים, איכותיים.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך