מהו עיצוב פנים ולמה אנחנו צריכים להשקיע בו?

רובכם כנראה לא מודעים לחשיבות העצומה שיש להשקיע בעיצוב, תכנון ושינוי החללים של המבנה. זה יכול להיות מבנה המשמש למגורים או מבנה המשמש לעבודה. על מנת שתהיה אווירה נעימה ונינוחה במבנה בו אנו שוהים, עלינו לתכנן אותו כראוי על ידי בעל מקצוע עם ידע וניסיון בתחום.

כך נעדיף לבחור מעצבת פנים, שתחום עיסוקה הוא במיקרו של המבנה. כלומר בירידה לפרטי פרטים ובמיקסום הפוטנציאל הקיים במבנה. זו תדע לעצב ולתכנן כל חלל במבנה שלנו ותדאג לא רק לפן האסתטי אלא גם לשימושיות ולנוחות של המשתמש בחלל.

שירותיה עיצוב פנים שיהפכו את ביתכם למושלם

עד לא מזמן, כולנו היינו בדעה שאנחנו יכולים לעצב את הבית שלנו בעצמנו, כל זאת בהתאם לעיצוב שראינו בבית של ההורים או עיצוב בסיסי ללא שום יצירתיות או פונקציונאליות. עם הזמן, התחלנו להבין שעל מנת שהבית שלנו יהפוך למקום חמים וכיף לשהות בו, אנו צריכים את עזרת בעלי המקצוע בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. אלו אנשים מוכשרים בעלי ראייה רחבה ומגוונת והם אלו שיכולים להגיד לנו מה לשנות ואיפה לשנות בחללי הבית.

בעזרתם, גם נוכל לדעת מה לקנות לבית ויותר מזה, מה יתאים בדיוק לסגנון ואופי הבית שלנו, כמו למשל, אילו וילונות מתאימים לסלון או למטבח שלנו, האם נעדיף לשים וילונות גלילה או תריסים חשמליים, אילו גופי תאורה לשים, האם נברשות גדולות ומפוארות או דווקא ספוטים ומנורות קטנות, אילו רהיטים וחפצי נוי לקנות ואיפה לשים אותם ועוד.

איך לבחור מעצבת פנים או מעצב פנים?

כיום, יש המון מעצבות ומעצבי פנים ועל כן מומלץ לבחור בקפידה עם מי להתחיל לעבוד. חשוב לבדוק שיש תעודת הסמכה (תעודה זו ניתנת במסגרת לימודי עיצוב פנים, הנמשכים כארבע שנים), ניסיון עשיר בתחום ואם קיימת אפשרות לדבר עם לקוחות מרוצים או להגיע פיזית אל ביתם ולראות את עבודת המעצב או המעצבת, הרי שזה יהיה מושלם עבורכם (כך גם תוכלו לגלות את הסגנון בו המעצבים דוגלים והאם הוא גם נראה לכם. יחד עם זאת, גם אם לא התרשמתם מהסגנון ואתם מרגישים שהוא שונה משלכם, תמיד תוכלו לעשות שיחת ייעוץ ולהראות להם את הסגנונות שאתם יותר מתחברים אליהם). מעבר לכך, כדאי גם לקחת הצעות מחיר, כדי לדעת ולהעריך את הסכום שתדרשו לשלם על עבודת העיצוב, שכן מדובר על סכום שיכול לנוע מעשרות ועד מאות אלפי שקלים.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך