כל מה שרציתם לדעת על וילונות ולא היה לכם את מי לשאול

ישנם דברים רבים בחיינו שאנחנו לוקחים אותם כמובן מאליו, לצערנו לא כולנו מבינים שבכל חלון בבית שלנו צריך וילון. וילון הוא פריט עיצובי אסתטי פשוט מאוד שמוסיף יופי וחן לבית שלנו. כאשר אנחנו רוצים לרכוש וילון חדש לאחד מחדרי הבית חשוב שנעשה זאת באופן חכם. תמיד עדיף לקנות וילונות מחברה מוכרת ואיכותית שיש לה חנות פיזית. כאשר אנחנו הולכים לחנות של הווילונות אנחנו יכולים להתרשם מהמלאי הרחב של הבדים, סוגי מערכות ההפעלה, סוגי המסילות ועוד, דבר אשר אינו מתאפשר כאשר אנו מזמינים סוכן עם מזוודה אלינו לבית.

למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו קונים וילונות?

כאשר אנחנו קונים וילונות חשוב לשים לב לסוג הבד ממנו הם עשויים. עוד חשוב לשים לב מה הצבע של הווילון וגם איך ניתן לנקות אותם (ניקוי יבש או כביסה). חשוב מאוד שנשים לב גם האם יש על הווילון שקנינו אחריות ומה אנחנו יכולים לעשות במקרה שהוא מתקלקל או נקרע ואם יהיה לנו למי לפנות. לכל סוג שונה של וילון ישנם יתרונות וגם חסרונות – עלינו להתאים את הווילונות בבית שלנו באופן אישי לטעם שלנו ולצרכים שלנו.

מה היתרונות של וילונות בהפעלה חשמלית?

וילונות בהפעלה חשמלית הם בעלי יתרונות רבים: כאשר יש לנו חלונות גדולים בבית לא מתאפשר לפתוח ולסגור אותם באופן ידני מפאת משקל הוילון, גודלו, או גובהו. הפונקציונאליות של הווילון החשמלי מאפשרת לנו התממשקות מלאה למערכות הביתה החכם השונות לצורך קביעה של מגוון תרחישי פתיחה וסגירה בלחיצת כפתור אחת, לדוגמא: מצב בוקר – בו הוילון מורם עד הסוף, מצב אחה”צ – בו הוילון מורד אחרי החצי – למנוע ששמש ישירה תפגע ברהיטים, מצב סרט קולנוע – בו הוילון מורד עד הסוף (ואם ישנה שכבה נוספת של וילון האפלה אז גם היא סגורה עד הסוף), ומצב אורחים בו אנו קובעים את הוילון בצורה היפה והמחמיאה לחדר ביותר. התרחישים הללו מאפשרים לנו גם ליהנות מקירור בקיץ וחימום בחורף של הבית. יתרון נוסף של חיבור הוילונות למערכת חשמלית הינה שאין צורך לעבור פיזית כל וילון בשביל לפתוח ולסגור אותו ולא צריך להגיע פיזית ליחידה של החלון בשביל לפתוח או לסגור אותה, וכל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור אחד. התחברות למערכת הבית החכם מאפשרת לנו לשלוט בווילונות החשמליים אפילו מהאייפון, משלט או מאייפד. אלו מערכות שאינם נמצאות בעתיד הרחוק אלה כבר כאן, ומהוות סטנדרט לכל בית מושקע.

למה כדאי לנו לקנות וילונות מחנות מוכרת וותיקה ולא דרך סוכן?

כאשר אנחנו קונים וילונות מחנות מוכרת וותיקה ולא דרך האינטרנט, סוכן או כל אדם אחר – אנחנו יכולים להיות בטוחים שיש לנו על מי לסמוך. כיום כולם כבר יודעים כמה חשוב לרכוש מוצר מעסק יציב שיכול להעניק לנו מענה בכל בקשה או שאלה. יש חשיבות מיוחדת לעובדה שיש חנות פיזית עם כתובת (ולא סוכן שמגיע אליך הביתה עם מזוודה עם כמה דוגמאות). כאשר בא סוכן לבית שלנו לא רואים את כל ההיצע, אלא היצע מוגבל שאותו סוכן מעונין בנקודת זמן הזאת למכור, זה יכול להיות  איזה בד שהוא רוצה, שיש לו יותר ממנו, שהוא זול יותר וכו’ ולא הבד שהכי מתאים לטעם האישי של הלקוח, לסוג הוילון, מיקום החלון (צפון/ דרום), וכו’. כאשר אנחנו באים לקנות וילון מחנות אנחנו יכולים לבחור איזה בד שנרצה מתוך למעלה מ- 300 דוגמאות המוצגות בגודל מלא (120 ס”מ על 200 ס”מ) ורק כך רואים את הבד בגודל מלא, ובצורה הכי דומה שבא הוא יראה לאחר מכן אצל הלקוח בבית לעומת דוגמא קטנה בקטלוג שנכנסת במזוודה.

קלאסיקיר ממוקדת באותו המקום בדיוק משנת 1997, כבר 18 שנים, כך שאפשר להגיד שיש אבא ואימא לווילונות שהיא משווקת, אם משהו חלילה מתקלקל, נהרס, יש כתובת פיזית לבוא אליה ולקבל סיוע ומענה ושירות אדיב. טוב ומושון, הבעלים של קלאסיקיר נוסעים כל שנה לתערוכות המובילות בעולם לבחירת בדים ואביזרים איכותיים ומוסיפים לכל עבודה את הטאצ’ האישי שלהם, בין אם בעבודה ישירות מול הלקוח או בשיתוף פעולה פורה עם אדריכל/ית ומעצב/ת.

מושון בן עזרא - תערוכה 1

מושון בן עזרא - תערוכה 2

מושון בן עזרא - תערוכה 3

פנו אלינו עוד היום ותזכו לקבל שירות מקצועי ומותאם אישית לצרכים שלכם.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך