טפטים ייחודיים לעיצוב קירות הבית

טפטים משמשים לחיפוי צידם הפנימי של קירות הבית. את הטפט ניתן לייצר ממגוון חומרים כמו בד, קש, ויניל ועוד. לטפטים יתרונות עיצוביים ופונקציונליים גם יחד ועל כן, הם פופולריים לא רק בחללים השונים של הבית, אלא אף במשרדים, מסעדות ומוסדות מגוונים.

באולם התצוגה של קלאסיקיר תוכלו למצוא מאות דגמים ומרקמים של טפטים יוקרתיים, עשויים מוצרי טקסטיל איכותיים, כשרבים מהם עשויים מבדים, המיוצרים בהתאמה מלאה לבדי וילונות וריפודים לקבלת מראה עיצובי מושלם ואחיד. יועצי החברה ערוכים בכל עת לספק הכוונה והדרכה מקצועית באשר לסוג הטפט המתאים לכל חדר על פי שימושו, דייריו, מראהו וגודל הקירות.

קירות מעוצבים

קירות הבית או העסק תופשים חלק ניכר מהנוף הפנימי וביכולתם להשפיע על תפישת המרחב בחדר, האווירה השורה בו וכמובן להעניק לו מראה ייחודי. הטפטים מוצעים באינספור צבעים, הדפסים, מרקמים וסגנונות. ישנם טפטים ארוגים, חלקים וכאלו המשלבים אלמנטים מיוחדים; חלקם מודרניים ואחרים בסגנון רטרו, יש פרחוניים, קלאסיים, בעלי צורות גיאומטריות ואפילו כאלו המציגים ציורי קיר, תמונות נוף מרהיבות וטפטים המתאימים לצביעה.

לכל חלל יש להתאים טפט נפרד שישתלב עם הצבעים, הטקסטורות, התאורה ומימדי הקירות הקיימים בו. הדרך הטובה ביותר ליצירת קו עיצובי נקי ואלגנטי, בין אם מדובר בחללים ציבוריים כמו טפט לסלון או למסעדה ובין אם לחדרים אינטימיים כחדרי שינה, היא בחירה בטפט בד המהווה חלק ממערכת משולבת של וילונות וטפטים.

יתרונות שימושיים של טפטים

  • הוספת טפטים לקירות הבית מכסה על פגמי צבע, טיח ואף על סדקים קלים, השכיחים במיוחד בבתים ודירות חדשים.
  • מגוון הדוגמאות והצבעים הקיים בעולם הטפטים הוא עצום ואין איש מקצוע שיוכל לחקות את האפקט שהם מספקים על ידי צביעת הקיר.
  • הטפט מגן על הקיר מפני לכלוך, אבק, שריטות ושחיקה והחומר ממנו הוא מיוצר מאפשר לרוב ניקוי פשוט ומהיר.
  • טפט איכותי עמיד לאורך שנים; הוא אינו דוהה או מתקלף כצבעי קיר.
  • הטפטים מוסיפים שכבת בידוד וחלקם אף אטומים לקול.
  • התקנת הטפטים אינה מלאכה מסורבלת ומלכלכת כצביעה ולכן אינה דורשת הכנות מיוחדות כהזזת רהיטים, כיסוי משקופים, רצפה, חלונות וכדומה.
  • טפטים ממוצרי טקסטיל ובפרט אלו העשויים חומרים טבעיים הם ידידותיים לסביבה ואינם פולטים רעלים.

הדבקת טפטים

על מנת לקבל מראה קיר מושלם, ללא בועות אוויר ואי דיוקים צורמים לעין, חובה להיעזר באנשי מקצוע מיומנים בהדבקת טפטים. ההתקנה נעשית באופן ידני ואין בה מקום לטעויות ותיקונים; המשימה מורכבת ודורשת שלמות וככל שהקיר המיועד גדול וגבוה יותר, כך המלאכה מסובכת ומאתגרת יותר.

מדוע קלאסיקיר?

קלאסיקיר מעניקה שלל פתרונות לעיצוב הבית תחת קורת גג אחת. יש בבעלותה אולם תצוגה עשיר המכיל מאות דוגמאות של טפטים, וילונות וריפודים, שרבים מביניהם תואמים ומאפשרים עיצוב אחיד ומרשים. החברה כוללת מתפרת וילונות ומרפדיה פרטית ומוצריה מיוצרים על פי הזמנה ובליווי וייעוץ של מעצבי פנים, הניחנים ביכולת ראיה כוללת של כל האלמנטים העיצוביים המשתלבים זה בזה ביצירת חלל מסוגנן ונעים.

ראשית דרכה של קלאסיקיר נעוץ במומחיות בעליה בתחום הטפטים והתקנתם ועל כן צירוף המילים טפטים הרצליה מכוון ישירות אליה. קלאסיקיר אינה מתפשרת על רמת האיכות והשירות ולכן, מיבאת באופן עצמאי את חומרי הגלם האירופאים הטובים ביותר ומעסיקה עובדים מיומנים ומומחים בתחומם. על טיבם של הטפטים ניתן ללמוד לא רק מהמראה היוקרתי והגימור המושלם, אלא בעיקר מעמידותם הגבוהה עליה מעיד מבחן הזמן.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך