חשיבות עיצוב חדרי ילדים

איפה גדלת זה לא רק השכונה, העיר, המדינה … איפה גדלת זה גם הבית שלך, החדר שלך!
הרבה כתוב על המשמעות של הסביבה על אופן גדילת הילד, על ההתפתחות שלו או שלה לאורך הזמן, האפשרויות הבלתי מוגבלות שקיימות עבור כל ילד הולכות ומצתמצמות במהלך הזמן, החדר שלו או שלה תמיד שם להיות מבצר לילד! המקום שלו / שלה!

חדר ילדים עבור הילד הוא דבר משמעותי, בייחוד היום ובכל מיני אספקטים: בטחון פיזי, ידיעה ושליטה על מרחב בעולם, מקום לישון בלילה, מקום לארח ולהזמין חברים, מקום להיות שמח, עצוב, מתגעגע … חדר הילדים הוא אחד הדברים הכי בטוחים שיש לילד שלך. זה משמעותי עבורו ועבור עתידו.

אז מה הורה טוב יכול לעשות עבור הילד שלו כשמדובר בחדר ילדים או חדר נוער?
חשיבות עליונה כשמדובר בחדר ילדים עצמו או ריהוט לחדר ילדים הוא התאמת הסביבה לאופי הילד, כדאי ועדיף לשוחח עם הילד וללמוד ממנו מה הוא היה רוצה בחדר.

אפשר לתת דוגמא לעיצוב חדר של ילד שאוהב ומשחק כדורגל: עיצוב החדר עבורו יהיה סביב אותו נושא (צבעים, צבע המיטה, השולחן והקירות) מוצרים משלימים יכולים לתת אופי ועוצמה לחדר גם ללא ריהוט ייעודי מעוצב (אפילו רק שטיח בצורת כדורגל או בצבעי הקבוצה המועדפת על הילד). ילד שהחדר שלו משקף אותו ישמח חהגיע אליו, ירגיש טוב בחדר ויהנה לארח חברים (יש כאן ממש בניה של אופי ותכונות חשובות לילד ולכל אדם בכלל).

עיצוב חדר ילדים לא צריך להיות עסק יקר ויכול להתבצע בכל מיני צורות, מעצבים רהיטים שמתמחים בהתאמת עיצוב החדר לאופי הבית ולצרכי הילד יודעים לכוון ולהתאים ולסגנן את הסביבה בהתאם לדרישות ולתקציב.

עיצוב חדר ילדים נחשבת כהשקעה ישירה בילד שלך, את הפירות אפשר לראות באופן מידי בבטחון העצמי, ביחס של הילד לבית ולרכוש שלו, במעמד החברתי ועוד ועוד. חשוב מאוד, כדי לקבל את מלא התמורה להגיע ולבדוק עם מומחים לעיצוב חדרי ילדים שיראו לך את הדרך הנכונה שתייצר לך ולילד ולבית את מלא הערך לשנים רבות.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך