וילונות שעושים אור בבית

אחרי חודשים רבים של דילמה החלטתם שאתם רוצים להשקיע קצת בבית שלכם ולהפוך אותו למקום שנוח ונעים יותר לחיות בו? אם כך, אתם בהחלט צודקים, כי מה חשוב יותר מאשר האווירה שיש לכם בבית? כל אחד מאיתנו רוצה להגיע הביתה בסוף יום העבודה ולהרגיש כמה שיותר טוב, כי בסופו של דבר הבית הוא הממלכה הפרטית שלנו. מעבר לכך שכדאי לכם אולי לבדוק את האפשרות של החלפת הרהיטים ואולי אפילו לעשות שיפוצים מעמיקים יותר, שווה גם לבדוק את נושא הוילונות שיש לכם בבית. לא אחת קורה שאנשים בטוחים שתפקידם של הוילונות הוא להסתיר את השמש מלהיכנס אל תוך המבנה, בין אם מדובר על בית פרטי ובין אם מדובר על משרד, אך בפועל זה לא הייעוד היחיד שלהם. אומנם זה נכון שבישראל השמש מאוד חזקה ולכן לעיתים נרצה למנוע ממנה להיכנס אל תוך הבית, אך לפעמים פשוט נרצה לווסת את האור בצורה שתתאים לנו, וגם על הצורך הזה יכולים לענות הוילונות.

 

איך לבחור וילונות יפים לבית?

אם אתם רוצים לבחור וילונות לבית צריך לקחת בחשבון לא רק את שאלת וויסות האור או החסימה שלו, אלא גם את השאלה האם הוילונות שבהם אתם בוחרים משתלבים מספיק טוב עם העיצוב הכללי של המקום. יש לקחת בחשבון נתונים שונים כמו: גודל הוילון, האורך שלו, החומר שממנו הוא עשוי ואפילו הצבע שלו, כי כל הפרטים האלה יכולים להשפיע על התוצאה הסופית. מצד אחר בוודאי תרצו שניתן יהיה לראות ולהבחין בוילון, אך מצד שני יש גם צורך לשלב אותו בצורה הרמונית ויפה בחלל הכללי. לא מדובר על בחירה קלה ובדרך כלל הנטייה של רוב האנשים היא לא להחליף את הוילונות בבית לעיתים קרובות, כך שזו התחייבות לשנים ארוכות מבחינת העיצוב. זו נשמעת לכם כמו משימה בלתי אפשרית? אם כך, כדאי שתדעו שמעצבים מומחים יוכלו לסייע לכם בבחירת הוילונות המתאימים ביותר, אז למה שלא תיפנו אליהם לקבל עזרה וייעוץ?

כמה צריך להשקיע בוילונות החדשים?

לבסוף, עוד דבר שיוכל להשפיע על השאלה איזה וילון לקנות, זו גם שאלת העלויות, כי מי רוצה לשלם על כך הון עתק? זה נכון שאולי לא השקעתם בעיצוב הבית בשנים האחרונות ואולי אתם מוכנים להוציא לא מעט על הוילונות החדשים, אך זה עדיין לא אומר שאתם צריכים להסכים לשלם כל סכום שידרשו מכם. זה לא משנה אם אתם מעדיפים לקנות וילונות ונציאניים רומנטיים או שאתם בכלל מעדיפים את האופציה של תריסים חשמליים, כי בכל מקרה כדאי יהיה לבדוק לאיזו חנות אתם פונים וכמה דרושים מכם עבור המוצר. בנוסף לכך, כדאי גם לשים לב האם המחיר כולל התקנה או לא כי כך תוכלו לבחור מאיפה לקנות את הוילונות, או את התריסים, המתאימים לכם ביותר.

 

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך