וילונות למטבח – עיצוב שימושי

המטבח ועמו פינת האוכל מהווים במרבית הבתים את לבו הפועם של הבית. זה החלל אליו מתנקזים מידי יום בני משפחה ומבקרים; המקום בו כמעט תמיד ישנה פעילות כזו או אחרת והחדר, אשר אולי יותר מכל שאר החדרים, נותן תחושה של בית, חום ואהבה. הוספת וילונות למטבח מחזקת את התחושות הללו ומספקת מספר פתרונות שימושיים כהצללה ופרטיות.

תכנון נכון של וילונות למטבח

פינת אוכל ומטבח

לכל מטבח עיצוב מיוחד לו בו משתלבים זה בזה מגוון רחב של חומרים, צבעים ומרקמים. הארונות, משטחי העבודה, הקרמיקה, הריהוט והפתחים יוצרים חלל משופע בפרטים ואם לא די בכך, מטבחים רבים משקיפים אל איזור המגורים ומחייבים התאמה לקו העיצובי השולט בו.
חלונות המטבח אמורים לספק אור ואיוורור ולכן הם נמצאים בסמוך למשטחי העבודה. כפועל יוצא, וילון למטבח עלול לספוג ריחות בישול, עשן, חום ולחות ועל כן, חשוב במיוחד שיהא איכותי ועמיד ומחומרים ואביזרים קלים לניקוי והרכבה.

בחירת וילונות למטבח מצריכה תכנון מחושב, אשר מתייחס הן להיבט האסתטי והן להיבט הפרקטי. המטבח הוא לא רק אחד החדרים המרכזיים בבית, אלא אף המורכבים ביותר מבחינת העיצוב, התנאים והצרכים. קלאסיקיר מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך תהליך העיצוב,הייצור וההתקנה, כדי לודא שהוילון עונה על כל הדרישות.

סוגי וילונות ואפשרויות הפעלה

אולם התצוגה של קלאסיקיר מציע מבחר עצום של בדים וסגנונות תפירה למטבחים ופינות אוכל. איזורים אלו נהנים לרוב מחופש יצירתי ורב גוניות ולכן, ישנם אינספור דוגמאות והדפסים אותם ניתן לייצר בשפע עיצובים, בהתאם לאופי החדר. וילונות קפלים מסוגים שונים מאפשרים מראה מודרני או קלאסי, וילונות רומאיים עשויים לתת תחושה חמימה ומראה עשיר והם מעשיים ביותר מבחינת הצללה והרחקת הבד מחשיפה ישירה ללכלוך ולחות. וילונות רשת, גלילה, סאן סטריפ או ונציאניים מתאימים, למי שאינו מעוניין להשתמש באריגים.
מאחר וקלאסיקיר מעצבת את מוצריה לפי הזמנה אישית, ניתן להזמין את כל סוגי הוילונות עם מנגנון הפעלה ידני מתקדם או מנגון חשמלי חדיש, כולל וילונות קשתיים או כאלו בעלי מידות חריגות. וילונות חשמליים מצטיינים בשמירה על איכות הוילון לאורך זמן וחיוניים במיוחד עבור חלונות, שהגישה אליהם קשה בין אם מפאת גובה או מרחק.

הוילונות של קלאסיקיר

קלאסיקיר מתמחה בעיצוב וייצור וילונות לבית בהתאמה אישית ואינה מתפשרת על איכות, יושרה ומצוינות מקצועית. בקלאסיקיר קולקציה עשירה במיוחד של וילונות למטבח, המותאמים לעמוד בתנאים המיוחדים. החברה מיבאת בעצמה את הבדים ומנגנוני ההפעלה מאירופה, מפעילה מתפרת וילונות עילית, מעסיקה מעצבים ומתקינים מומחים ומספקת שירותי ניקוי ותחזוקה ללקוחותיה. השילוב הייחודי מבטיח את איכות המוצרים, מהירות העבודה ומחירים שווים לכל נפש.

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך