עיצוב וילונות לבית

משחר ההיסטוריה נהגו בני האדם להשתמש בבדים ועורות כוילונות לצרכים שונים. בימינו, ההתפתחות הטכנולוגית, האומנותית ותעשית הטקסטיל הענפה מספקות לנו שפע של אפשרויות לעיצוב וילונות לבית, כמענה לדרישות מעשיות ודקורטיביות כאחד. קלאסיקיר, יצרנית וילונות עתירת ניסיון, מעניקה ללקוחותיה שירותי ייעוץ, ליווי ותפירת וילונות בהזמנה אישית.

היתרונות בהוספת וילונות לבית

וילונות סלון 1

אין אדם שאינו מעונין ביצירת חלל יפה ונעים למגורים ולאירוח. הוילונות, המשמשים להלבשת החלונות, מהווים חלק חשוב בעיצוב הפנים ועונים על מספר מטרות:

  • הצללה – שליטה במידת האור החודרת מן החוץ.
  • מראה ואווירה – לצבע, למרקם ולסגנון הוילונות השפעה ניכרת על אופי החדר ומראהו. וילונות מעוצבים יכולים להשרות הרגשה ביתית וחמה או לחילופין, לתת תחושה של חלל מודרני ונקי.
  • פרטיות – הוספת וילון לבית, בעיקר בבתי קרקע ודירות משופעות חלונות גדולים, מאפשרת הפרדה בין החוץ והפנים. בקלאסיקיר מגוון בדים המספקים בידוד אקוסטי בנוסף להפרדה הויזואלית.
  • בידוד – הוילונות מכסים על הפתחים ומספקים שכבת הגנה מפני מזג האויר; בקיץ, הם מסננים חלק גדול מחום השמש ובחורף, מונעים את בריחת החום החוצה וכפועל יוצא, מסייעים בהורדת צריכת האנרגיה.

שיקולים בבחירת סוג הוילון

קלאסיקיר מציעה סוגי בדים וסגנונות תפירה מגוונים, המשמשים בעיצוב וילונות לבית. לכל חדר ולכל מטרה עשוי להתאים וילון מסוג שונה; וילונות האפלה, למשל, נבחרים לרוב עבור חדרי שינה וחלונות סלון הסופגים שמש ישירה, בעוד שוילונות רומאים פופולריים במיוחד בפינות אוכל וחדרי אירוח. סגנון התפירה מהותי לבחירת הבד מאחר ולכל אריג תכונות משלו; בד הנראה עשיר ומרשים בוילון קפלים קלאסי, לאו דוקא יתקבל יפה בוילון רומאי ולהפך. את כל סוגי הוילונות ניתן להזמין עם מנגנון הפעלה ידני או חשמלי. וילונות חשמליים מתחברים אל מערכת בקרה חכמה או מתפקדים כיחידה עצמאית, הנשלטת על ידי מתג או שלט רחוק.

על מנת שניתן יהא לבצע התאמה מושלמת בין סגנון התפירה, סוג הבד, התנאים הקיימים בחדר ודרישות הלקוח, מספקת קלאסיקיר ייעוץ מקצועי של מעצב, הבוחן יחד עם הלקוח את העדפותיו העיצוביות למול נתונים כמו מטרת הוילון, צורת החלון (קשתי או מרובע) כיווני השמש, הצבעים והטקסטורות הקיימים בחדר.

וילונות לפי הזמנה

קלאסיקיר מיצרת וילונות יוקרה בהזמנה אישית. על פי תפישת עולמה של החברה, וילונות לבית אינם יכולים להמכר כמוצר מדף מוכן, אלא יש להתאימם באופן מדויק ובלעדי לצרכיו וטעמו של הלקוח. החברה מעסיקה אנשי מקצוע האמונים על כל שלב בתהליך, החל משירותי ייעוץ, תכנון ועיצוב, דרך תפירת הוילון וכלה בהתקנתו בבית הלקוח.

המלצה : לימס וילונות מעוצבים , מראות מעוצבות

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך