וילונות גלילה

וילונות גלילה – ליהנות מכל העולמות

בשנים האחרונות אנחנו רואים פופולאריות עולה לוילונות הגלילה. סוגי בדים חדשים המשמשים גם בוילונות הגלילה ומאפשרים שימוש נעים ופונקציונאלי, גמישות רבה הן בהתקנה והן ביישום, וכמובן – המגוון הגדול של עיצובים, מידות, טקסטורות, ואפילו צורות הפעלה – הופכים את וילונות הגלילה יפהפיים. ובניגוד לוילונות הונציאניים, העשויים פלסטיק או מתכת, שכולנו זוכרים משנות התשעים – היום תמצאו וילונות גלילה המהווים פתרון עיצובי מודרני, מינימליסטי וצבעוני, המציעים פונקציונאליות שתמיד כיכבו בתחום וילונות הגלילה.

וילון גלילה 1

מה זה בעצם וילונות גלילה?

וילונות גלילה הם וילונות המורכבים מעל פרופיל מתכת ש"חובק" את החלון. הוילונות נגללים בדרך כלל מלמעלה למטה (יש פרופילים בם הוילונות נגללים דווקא מלמטה כלפי מעלה), ועל פי סוג הבד שממנו הם עשויים, מספקים הצללה, או האפלה, לחדר (יש וילונות עדויים בד שמסנן רק חלק מאור השמש וכך מאפשר האפלה חלקית, וישנם בדים המסננים את אור השמש באופן כמעט מלא ומאפשרים החשכה כמעט מוחלטת של החלל).

וילונות הגלילה מורכבים מעל פרופילים המאפשרים שימוש חלק ונוח. על ידי משיכה קלה ניתן להגביה או להנמיך את הוילון ובכך לשלוט על כיסוי החלון ועל כמות האור הנכנסת אל החדר. ניתן לבחור, לשימוש מפנק במיוחד, שליטה חשמלית המאפשרת שינוי מצב הוילון בלחיצת כפתור.

וילון גלילה 2

ה"קאמבק" של וילונות הגלילה

בעבר, הכרנו כולנו (בדרך כלל מהמשרדים של שנות התשעים) וילונות "ונציאניים", אלה היו וילונות גלילה עשויים שלבים שלבים, שהיו עשויים מתכת דקה (שנטתה להסתבך, להתקמט, ולהפוך לא שימושית תוך זמן קצר). וילונות הגלילה המוצעים כיום הם עולם אחר לגמרי – מדובר בוילונות בד איכותיים העשויים בד ייחודי ומסנן אור שמש בצורה יעילה. הוילונות מורכבים על פרופילים המאפשרים שליטה מלאה בגובה הוילונות על החלון ורמת הכיסוי. מגוון עצום של בדים, צבעים, טקסטורות, גדלים, ושיטות הרכבה מאפשרים אינספור פתרונות עיצוביים עבור וילונות הגלילה הנבחרים, לעיתים במקום וילונות הבד הישנים והטובים – ולפעמים ביחד איתם, לקבלת מראה עשיר, יוקרתי ושופע.

למה דווקא בקלאסיקיר?

וילונות גלילה קונים בקלאסיקיר, משני טעמים עיקריים. הראשון הוא הוילונות עצמם, והשני – הפרופילים מעליהם מורכבים הוילונות, איכות השימוש והעמידות.

בקלאסיקיר תמצאו שפע של דגמי בדים. מעל 300 סוגי בדי וילונות איכותיים ומעל 30 שנות ניסיון בתחום עיצוב וילונות ותפירתם, יאפשרו לכם, מעצבי הבתים, האדריכלים, ובעלי הבתים המתכננים מהפך עיצובי לבית, בחירה גמישה בדיוק על פי טעמכם. צוות של מקצוענים המנוסה בתחום וילונות ווילונות גלילה בפרט, ישמח להציע לכם מגוון אפשרויות, צבעים וטקסטורות, וללוות אתכם בדרככם אל וילון הגלילה המושלם שלכם.

פרופילי המתכת של וילונות הגלילה שלנו מיובאים ומורכבים במקום. עבור כל וילון אנחנו מרכיבים את הפרופיל המדוייק לו, לאחר שמושון, הבעלים של קלאסיקיר והמקצוען בתחום וילונות, יגיע לביתכם ויבצע מדידה מדוייקת של החלונות עבורם מתוכננים וילונות הגלילה. גם הפרופילים עבור וילונות חשמליים מבוצעים על ידינו בשימוש במנועים ייעודיים מהטובים בעולם, בייבוא אישי שלנו. 

כל הפרופילים מורכבים ברמה גבוהה של דיוק, מחומרים איכותיים במיוחד ותוך שימת דגש על שימושיות חלקה, שקטה ואמינה, שתשרת אתכם לאורך שנים.

התקשרו אלינו לתיאום פגישה, ובואו לבקר בגלריית הוילונות של קלאסיקיר ותמצאו מגוון עצום של וילונות גלילה, בהתאמה והתקנה אישיים – האספרסו עלינו!

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך