וילונות ברעננה

וילונות מרעננים את הבית ומייפים אותו

דירה ברוטשילד 8הווילונות של קלאסיקיר יפים כמוצר שאין בהכרח קשר בינו ובין החלון. הוא מרהיב כקישוט דקורטיבי לקיר גם בהעדר חלון. אם חשוב לכם לרכוש מוצר יפה שהוא גם ואולי בעיקר איכותי, מוקפד, בגימור מלוטש, ללא רבב, אתם יודעים כי וילונות רוכשים במקום שבו אפילו במיקרוסקופ המשוכלל ביותר לא תוכלו למצוא שמץ ספק בדבר איכותם- הווילונות של בני הזוג משה וטובה כן עזרא.

לחצו כאן לקטלוג שלנו

 

וילונות קונים בקלאסיקיר

לא צריך ללכת או לנסוע רחוק מהמרכז. במתפרת וילונות משוכללת ( מתפרת עלית) של קלאסיקיר תופרים עבורכם בקפידה יתרה ומתוך אהבה את הטובים והיפים שבווילונות, שאותם מייצרים מבדים מיובאים של מיטב היצרניות בעולם. במתפרה ובמרפדייה, תוך שימוש בחומרים  המשובחים ביותר ובציוד המשוכלל ביותר שוקדים בני הזוג ועובדי החברה את המוצר המוגמר המושלם, תוך עמידה בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר. וילון חשמלי כמו גם וילונות יוקרה מבדים, יהפכו את הבית או המשרד שבו ייתלו למקום יפה יותר מכפי שהיה לפנים. על כך יעידו וכך יגידו, בוודאי, כל מי שייחשו ליופים.

וילונות בעבודת צוות

וילונות מושלמים הם פרי עבודתם של אנשים רבים ובהם: יצרנים, מעצבים, מנהל המתפרה, תופרות, מתקיני וילונות מוסמכים ועוד. עבודת הצוות מאפשרת שימת לב לכל הפרטים. עיני הבעלים פקוחות כל העת אל האופנות  המשתנות והמתחדשות כמו גם אל החידושים הטכנולוגיים המאפשרים כיום ייצור וילונות ברמה ובאיכות שכמוהם לא נראו במקומותינו.

וילונות בהרצליה לכל שימוש

וילונות הצללה, האפלה, לסלון ולמטבח, לחדרי ישבות, לחדרי שינה ולאולמות- ניתן לקבל את הווילונות הנדרשים והמצופים על פי צרכי הלקוח והעדפותיו. תוכלו ליהנות מייעוץ, ממידע מפורט ומשירות של אפיון והגדרת צרכים, שימושים וציפיות, אשר יאפשרו לכם לקבל את הווילון שיתן לכם את המענה המיטבי והמרבי עבורכם על פי ייעודו והמיקום שהוא אמור להיתלות בו.

הווילון כמוצר אפקטיבי ודקורטיבי

 מי מכם שמחפשים את הווילון האפקטיבי והדקורטיבי ביותר ימצאו אותו- הקץ לחיפושים! – בקלאסיקיר, יראו לכם כבר במבט ראשון, כמו כל וילון אולטימטיבי…  בהינתן העובדה כי וילון מהווה את אחד ממרכיבי העיצוב הראשיים והמרכזיים בכל מתחם- טבעי ומוצדק לחלוטין לרצות לבחור את הווילון הטוב והיפה ביותר. אם יתגלע קושי בבחירת הווילון האחד והיחיד הזה תוכלו לרכוש יחד אתו וילונות אחדים לגיוון ולהעשרת המתחם. כאשר מוצע לכם המוצר הטוב והיפה ביותר ודאי אין סיבה ואין הצדקה להתפשר. וילונות ברעננה מאפשרים לכם ליהנות ללא פשרות.

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך