וילונות בהרצליה

_DSC8286 copyוילונות בהרצליה-  וילונות יוקרה בעיצוב ותפירה אישי

יש דברים המצדיקים התלבטות ממושכת. אחרי הכול איש לא רוצה לשלם את מחיר החיפזון. יש דברים שאין כל סיבה להתלבט בהם- במיוחד כאשר טיבם ואיכותם שקופים כמו וילונות יפים. אם אתם מחפשים וילונות בחותם ובחתימה אישית- הכתובת אינה על הקיר. הכתובת היא קלאסיקיר. שם, בהרצליה, תוכלו למצוא מגוון וילונות יוקרה, לרבות וילון חשמלי.

לחצו כאן לקטלוג שלנו

    

וילונות בהרצליה- במרחק נסיעה מהבית

מתפרת וילונות ותיקה היא לא רק בית היוצר לתפירה ולעיצוב של וילונות מרהיבים- היא סדנת יצירה שלהם. עיצוב וילונות בגימור מוקפד ומלוטש מאפשר לכם לייפות את הבית או את המשרד (מומלץ- את שניהם). במתפרת עילית לא חוסכים היצרנים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להציע ללקוחות מוצרים משופרים ומשודרגים, אשר מאפשרים להם להעצים את האפקט החזותי של המתחם שבו תלויים הווילונות.

וילונות לא פערי תיווך

מלות השבח וההוקרה על המוצר המוגמר המרהיב מגיעות ליצרניו-  בעלי Classikir בני הזוג עזרא, טובה ומשה, המציגים אין-ספור קבלות (וילונות) מעוצבים העשויים להעיד על יכולתם ועל השראתם. העיקרון המנחה אותם- איכות ללא פשרות וגימור מושלם – יחד עם נאמנות לקו לפיו כל תהליכי הייצור מתקיימים בתוך העסק ללא קבלני משנה ומתווכים שונים גוזרי קופונים, מהווים ערובה לשליטה מלאה על כל שלבי הייצור תוך הקפדה יתרה על בקרת איכות.

וילונות בהרצליה- טוב ויפה מראה העיניים

וילונות הם שקופים גם כאשר הם אטומים. מיקומם אינו מאפשר להחמיץ אותם. הם גלויים לעין כול. לפיכך חשוב ומוצדק להשקיע בעיצובם. אחד המאפיינים המייחדים את טובה ומושה הוא בחירה מוקפדת של בדים יוקרתיים, איכותיים, קשב מלא ועמוק צעקה האחרונה של האופנה והתעדכנות מתמדת בכל חידושיה. הם אינם שוקטים על השמרים – קל וחומר לא קופאים עליהם- אלא מבקרים תכופות בתערוכות לעיצוב טקסטיל,ורוכשים ידע בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר.

 וילונות לכל חלונות

המגוון העשיר של סוגי וילונות בהרצליה – מידות, צבעים, טקסטורות וגימורים, מאפשר התאמה מיטבית של הווילון לחלון. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הווילון שתזמינו הוא בדיוק הווילון שתקבלו. ניתן להתייעץ ולקבל תשובה על כל שאלה. הבחירה החופשית מתירה לכם, הלקוחות, לא רק את זכות המלה האחרונה אלא גם את זכות המלה הראשונה. חשוב שהווילון שייתלה בביתכם או במשרדכם יהיה לטעמכם- יפה, מעוצב, מושקע ומוקפד בדיוק כמו הווילון האולטימטיבי שאותו אתם רואים בעיני רוחכם. הווילונות החלומיים של קלאסיקיר הם הווילונות שאליהם אתם יכולים להקיץ מדי בוקר .

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך