התאמת וילונות גלילה לחלונות קליל

כל חלון שיש לנו בבית מהווה מקור לאוויר רענן וצוהר לעולם בחוץ. כאשר אנחנו משפצים את הבית או בונים בית חדש כדאי לנו להשקיע הרבה מאוד מחשבה בבחירה של החלונות שיהיו בכל חדר מחדרי הבית. הבחירה בחלונות מסוג חלונות קליל יכולה להיות בחירה טובה מאוד. לחלונות אלו יש יכולת בידוד טובה מאוד נגד רעש ונגד חום וקור והסגירה והפתיחה שלהם נוחה מאוד. לאחר שנבחר איזה חלונות נתקין בבית שלנו אנחנו צריכים לבחור איזה וילונות יהיו עליהן. וילונות גלילה הם הווילונות הכי טובים שיש. וילונות אלו יכולים לסייע בוויסות עוצמת קרני השמש בקיץ וכך הם מהווים בידוד נוסף לחום שיש בחוץ.

מה הם היתרונות של וילונות גלילה על פני וילונות רגילים?

מהם בעצם וילונות גלילה? ומה היתרונות שלהם על פני וילונות רגילים? היתרון הגדול ביותר של וילונות הגלילה הוא שהם מהווים חתיכת בד אחידה שניתן לגלול אותה למעלה ולמטה וכך לבחור כמה אור ייכנס לחדר. מאוד קל ונוח לנקות את הווילונות הללו והיתרון הגדול שלהם הוא שהם הרמטיים ולא שקופים. את הווילונות אפשר להזמין במידה מותאמת אישית לכל חלון כך שנוכל לאטום באופן מוחלט את החדרים השונים בבית שלנו מפני העולם שבחוץ. כמובן שאנחנו יכולים גם לבחור לאטום את החדרים בבית שלנו רק באופן חלקי מפני העולם בחוץ ובכל רגע נתון אנחנו יכולים לשנות את ההחלטה בעזרת התאמה של הווילון.

האם וילונות גלילה הם יוקרתיים מבחינה עיצובים?

כאשר אנחנו בוחרים איזה וילונות יהיו לנו בבית כדאי לנו לבחור וילונות שהעיצוב שלהם יוקרתי מאוד. העיצוב הכי יוקרתי שיש של וילונות הוא וילונות גלילה. וילונות אלו יכולים להעניק לבית שלנו מראה אסתטי מאוד והרמוני. אנחנו יכולים לבחור שהווילונות יהיו במגוון צבעים ודוגמאות מצבע לבן אחיד ועד דוגמאות של פרחים או של פרפרים. חשוב להתאים את העיצוב של הווילון ואת סוג הבד שלו לחדר בו הווילון יהיה. דוגמאות בדים שיכולות להתאים לחדר השינה שלנו לא יתאימו בהכרח לחדר השינה של הילדים שלנו או לסלון הבית. חשוב למדוד גם באופן מדויק את המידות של הווילון כך שהוא יהיה מותאם ככל הניתן למידות של החלון עליו הוא יהיה תלוי. ניתן להתאים בין העיצוב של הווילון ובין פריטי הריהוט השונים שיש בחדר כמו הספות שיש בסלון או שולחן הכתיבה שיש בחדר הילדים.

האם וילונות גלילה מתאימים לכל סוגי החלונות?

וילונות גלילה הם וילונות איכותיים מאוד. באופן עקרוני וילונות אלו מתאימים לכל סוגי החלונות. מומלץ לשים את הווילונות הללו על חלונות שאין בהם הרבה פיתוחים. בסופו של דבר כאשר אנחנו מחליטים מה יהיה העיצוב של הבית חשוב לשבת עם מעצב פנים או אדריכל ולהתייעץ אתו איזה סוג חלונות הכי יתאימו לנו. כאשר בוחרים חלון צריך לבחור אותו גם לפי העיצוב שלו וגם לפי מידת הבידוד שלו של חום וקור. חשוב גם לבדוק עד כמה החלונות מבודדים רעש – במיוחד עם אנחנו גרים קרוב לכביש או רחוב סואנים. ככל שנשקיע יותר מחשבה בתהליך הבחירה של החלונות בחדרי הבית השונים שלנו כך נוכל ליהנות יותר מהמגורים בו. בחירה בחלונות מסוג איכותי במיוחד כמו חלונות קליל היא בחירה שתשתלם לנו מאוד.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך