השפעת הוילונות בדירה על אדריכלות ועיצוב הפנים

וילונות הן המסגרת של חלל הבית והם משמשים לשתי מטרות חשובות: האחת היא להקנות לנו הצללה מפני השמש הקופחת בחוץ וליצור אינטימיות מושלמת. המטרה השנייה היא – להקנות חלל מרשים ומעוצב בדיוק כפי שאתם רוצים. אם כך, לוילונות יש משמעות רבה בכל הקשור לאדריכלות ועיצוב פנים, לכן כאשר רוכשים וילונות יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

עיצוב מרשים – בכל הקשור לאדריכלות ועיצוב פנים מודרני, נראה כי כיום העיצוב המינימליסטי תפס תאוצה רבה ואנשים בוחרים סגנון עיצוב נקי ופשוט, על בעל אמרה מסוימת. לכן, תמיד כדאי להתאים את הוילונות לפי קו העיצובי של הבית, על מנת שישדרו שיק מסוים, אך שלא יגנבו את ההצגה של יתר הריהוט והאלמנטים השונים בחלל, אלה יהוו תוספת מושלמת לחלל.

למידע נוסף אודות אדריכלות ועיצוב פנים תוכל למצוא באתר הזה.

בחירת צבעים – לצבעים יש כוח עז והשפעה רבה על החלל ווילון הוא אלמנט דומיננטי בעיקר בחלל הסלון או כאשר מדובר על חלונות גדולים בחדר השינה. לכן, חשוב לבחור בצבע המתאים בקפידה לעיצוב הכולל של החלל על מנת ליצור סינרגיה טובה בחלל ולשמור על קו העיצוב בעזרת בחירת הצבע. חשוב לציין בנקודה זאת כי – צבעים בהירים של וילונות יוכלו להגדיל את החלל בעוד צבעים כהים עלולים להקטין אותו.

גודל הוילון – אחד הלבטים הגדולים יותר בכל הקשור לבחירת וילונות, הוא גודל הוילון ובמקרה זה הגודל כן קובע, לכן יש לבחור את הגודל בתבונה. תוכלו לבחור בוילונות ארוכים המכסים את כל הקיר, או בוילונות קצרים, אך כאלה שניתן להזיז אותם בקלות רבה ולפתוח את החלון. למעשה, הגודל משמש גם לצורך נוחות פתיחת הוילון וחדירת אור לחלל.

תקציב אישי – וילונות הם לא מוצר זול וישנם וילונות העשויים מבדים איכותיים ביותר שעולים לא מעט כסף, אך הם תורמים רבות לכל הקשור לאדריכלות ועיצוב פנים. לכן, כאשר בוחרים וילון חשוב לזכור כי הוא זה שיקנה לחלל את הטאצ’ האחרון והוא יוכל להפוך כל חלל משמים לחלל מרשים ומלא בחיות. לכן, השקיעו מחשבה על בחירת הוילון ואל תתפשרו על איכות הבד, הרי וודאי תרצו שהוא ישמש אתכם לאורך שנים רבות ולא ידהה מהשמש או יצהיב עם הזמן.

הוספת טאצ’ים קטנים – לאחר שבחרתם וילון מרשים, כזה שמשתלב בקפידה עם יתר האלמנטים בחלל, חשוב להוסיף טאצי’ם קטנים למראה מושלם, אם זה חבל קטן לקשירת הוילון, מחזיק קריסטל שמשתלשל מהוילון ועוד אלמנטים שונים שיעשירו את הוילונות.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך