הום סטיילינג באמצעות וילונות מעוצבים

הבית שלנו הוא המקום החשוב ביותר בשבילנו. הבית הוא העוגן שלנו והמקום אליו אנו מגיעים בסוף יום עבודה. הבית הוא המקום בו אנו אמורים להרגיש הכי נוח מכל מקום אחר, ולא מעט מחקרים מדברים על מה שאנו נחשפים אליו ומה שמסביבנו, בהקשר לאיך שאנו מרגישים. בית הוא המקום בו אנו משקיעים לא מעט כסף, החל בבנייתו וכלה באבזור ובעיצוב שלו, ובכל מה שקשור במונח הום סטיילינג אנו נעשה לא מעט. יש דרכים רבות לעצב את הבית ולמלא את החלל שבו ווילונות מעוצבים הן נדבך חשוב בכל מה שקשור בעיצוב הבית.

וילון לכל חדר בבית

הום סטיילינג הוא מושג המתייחס לכל חדר בבית. לכל חדר יש את הייחודיות שלו ואת האווירה שבו, כך ששני חדרים שונים לא צריכים להיות מעוצבים באותה הדרך. וילון למטבח שהינו מעוצב יכול להיות עם ציורים או דמויות שונות מעולם המטבח, וישנם אף וילונות למטבח עם מתכונים עליהם. היום אפשר להדפיס הכול על וילונות, הכול כיד הדמיון או כיד התקציב שישנו…

וילון לחדר הילדים

חדר הילדים הוא חדר מיוחד. לא רק בגלל שהוא החדר של הקטנטנים שלנו אלא שהוא גם זה שאמור להיות הכי צבעוני והכי שמח. הילדים הם האושר שלנו וככאלה אנו נעשה הכול בשביל שהם יהיו מאושרים, ועיצוב החדר שלהם בצורה מתאימה יגרום להם לרצות ולהיות בו. וילונות מעוצבים יכולים להוות נדבך חשוב בכל מה שקשור בעיצוב חדר הילדים, ועם מכניסים דמויות מעולמם של הילדים החדר מקבל צורה וצבעים אחרים לגמרי והעיקר הילדים מאושרים. כפי שציינו היום ניתן להדפיס מה שרוצים על כל דבר וכמובן גם על וילונות.

מה לא כדאי בווילונות לחדר הילדים?

אז וילונות מעוצבים לחדר הילדים אנו מבינים שכדאי, אך ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, ילדים כמו ילדים משאירים אחריהם לא מעט לכלוך ובדרך כלל מה שיהיה בצבע בהיר לא יישאר כך הרבה זמן, מה שאומר שכדאי להימנע מכך. שנית, הוילונות צריכים להיות עבים מספיק וחזקים מספיק וכמובן איכותיים מספיק בשביל שיחזיקו מעמד, מכיוון שילדים נוטים לשחק, למשוך, ובאופן כללי לעשות הכול בשביל שהם לא יישארו שלמים…

עוד דברים חשובים

חשוב אם כן שהוילונות יהיו מעוצבים לטעמינו, אך ישנם עוד כמה דברים שכדאי לתת עליהם את הדעת. גם וילונות משמשים כמסנני רעש ואם זה חשוב לנו כדאי שנוודא עד כמה הם באמת תורמים לכך. אך התפקיד העיקרי של וילונות, מעוצבים או לא הוא סינון כמות האור הנכנסת, וחשוב שנדע מהי הכמות הנכנסת במהלך שעות היום ונראה מה מתאים לנו. עובי הוילון כמו גם הצפיפות שלו ישפיעו ישירות על האור הנכנס, וחשוב לשלב בין מראה ועיצוב לבין פונקציונאליות.

 

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך