איך להעניק לבית מראה יוקרתי ומעוצב?

כולנו יודעים שמראה הבית הוא כרטיס הביקור הראשוני שלנו. אותו כרטיס שאנו מציעים בפני משפחתנו, אורחינו וחברינו על אופי הבית והאווירה השוררת בו. אם נשקיע בעיצוב הבית שלנו, נשווה לו מראה יוקרתי ומעוצב, שנוכל להנות ממנו לאורך שנים רבות.

ישנם לא מעט שדרוגים המתאימים לכל בית והם אלו שיתנו לו נופך מיוחד ומשמעותי, החל משדרוג המטבח ועד להוספת וילונות, צביעת הקירות בבית, הוספת גופי תאורה, אביזרי פרזול ופריטי ריהוט שונים.

שדרוג המטבח ובחירת הסגנון המתאים

מבחינת שדרוג המטבח, מדובר על רעיון שקל ליישום אבל עולה לא מעט ועל כן, כדאי לבצע אותו פעם אחת בצורה טובה ומושקעת. ההמלצה היא לשדרג למטבח הבנוי מחומרים חזקים ואיכותיים, שתוכלו להנות ממנו לשנים רבות. ישנם מגוון סגנונות של מטבחים, בהם מטבחים איטלקיים המאופיינים בעיצוב יוקרתי ומשגע, עם סגנון עיצובי שקט ולא צועק מדי ומראה אלגנטי ויוקרתי.

וילונות לכל חללי הבית

מבחינת הוספת וילונות, גם כאן הרעיון הוא קל ליישום והעלות תהיה הרבה יותר פחותה מעלות המטבח. את הוילונות מומלץ לרכוש מחברה מקצועית בתחום, שמייצרת ותופרת את הוילונות בעצמה ולהתייעץ עם בעלי המקצוע לגבי התאמת הוילונות לחללי הבית השונים. את הוילונות, תוכלו לבחור כמובן על פי הגודל והעיצוב המתאימים עבורכם.

שדרוג מראה קירות הבית

באשר לצביעת קירות הבית. אם אתם לא בטוחים איזה צבע מתאים לקירות הבית, תמיד תוכלו להתייעץ עם מעצב או מעצבת פנים חיצוניים וכך לקבל חוות דעת מקצועית. צבעים נכונים לקירות, עשויים להאיר את הבית ולהקנות לו מראה יוקרתי, כל זאת בעלות לא גבוהה במיוחד.

שילוב גופי תאורה

לגבי גופי תאורה, יש מבחר גדול בחנויות השונות, במחירים שווים ונוחים לכל כיס. מומלץ לקחת איתכם שרטוט של הבית ולבחור את גופי התאורה המתאימים עבורכם. בחללים חשוכים יותר בבית, כדאי לשים גופי תאורה חזקים ואילו בחללים לא חשוכים, כדאי להעדיף את התאורה הטבעית ולשים גוף תאורה מעוצב ולא חזק במיוחד.

שדרוג אביזרי פרזול

כשמדברים על פרזול, הכוונה היא כמובן לכל הידיות שיש ברהיטי הבית וגם בדלתות כניסה ודלתות של ארונות בבית. החלפת הפרזול בבית לא יקרה כלל. ניתן היום למצוא בקלות מגוון אביזרי פרזול, בסגנונות ועיצובים שונים, שרק יוסיפו על המראה המשודרג והיוקרתי של הבית.

הוספת ריהוט

בנוגע לפריטי ריהוט, העדיפו לרכוש אותם מגלריות, בהן תוכלו למצוא פריטים מיוחדים ומעוצבים ולא פריטים קלאסיים ומשעממים. רכשו לכם בתור התחלה פריט או שניים ובכך השלמתם את המראה המעוצב והיוקרתי עבור ביתכם.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך