אודות קלאסיקיר

קלאסיקיר הינה חנות קונספט ייחודית לוילונות המספקת שירותי בוטיק לאדריכלים המובילים בארץ, למעצבי פנים ואנשי מקצוע רבים וללקוחות פרטים. האיכות, השירות האישי והמחירים התחרותיים, הופכים אותנו לבחירה המועדפת אצל העוסקים בתחום.

קלאסיקיר החלה את דרכה בשנת 1980 כחנות משפחתית וייחודית בתחום עיצוב הפנים. במהלך השנים, התפתחה החנות והפכה לעסק משגשג, שהתרחב והתמקצע בכל הנוגע לטקסטיל ובפרט, בעיצוב וילונות, ריפוד וטפטים.

בני הזוג טובה ומושון בן עזרא, שייסדו את החברה ומנהלים אותה עד היום, הביאו עמם את ניסיונם העשיר ואהבתם לתחום. טובה, היא דור ההמשך וממשיכת דרכה של שושלת תופרים מומחים שהגיעו לארץ מבולגריה. מושון, בעל ותק של למעלה מ- 35 שנה בתחום הדקורציה והעיצוב לבית ונחשב לאחד מאנשי המקצוע המומחים והאמינים ביותר בשוק הישראלי ובשל כישוריו המיוחדים, רבים מענף פונים אליו כיועץ לפתרון בעיות מורכבות, המתעוררות בזמן אמת.

התכונה המשותפת של בני הזוג היא פרפקציוניזם, מתן דגש לאיכות ותשומת לב לפרטים הקטנים וברוח זו הם בנו ופיתחו את העסק המשותף. העשייה שלהם נשענת על כלל יסוד יחיד והוא איכות ללא פשרות.  כדי להצליח במשימתם ולספק ללקוחותיהם מוצרים בגימור מושלם ואת השירות הטוב ביותר החליטו השניים, שהדרך הטובה ביותר להגשמת חזונם במהירות ובמחירים הוגנים היא לבצע את כל שלבי העבודה באופן עצמאי, ללא מתווכים או קבלני משנה.

בבעלות קלאסיקיר מתפרת עילית, מקצועית ומוקפדת ומרפדיה פרטית, הממוקמות תחת אותה קורת גג בה שוכן אולם התצוגה.

קלאסיקיר הינה יבואנית בלעדית של בדי וילונות וריפוד, כמו גם של המיכון והאביזרים הנלווים, המשמשים אותה בייצור הוילונות. את חומרי הגלם והציוד רוכשת קלאסיקיר מטובי היצרנים בעולם המערבי, כשכולם עומדים בתווי תקן אירופאים מחמירים.

צוות העובדים של החברה מורכב ממעצבים, יועצים, מנהל מתפרה, תופרות ומתקינים מוסמכים, שנבחרו בקפידה ומהווים חלק מהמשפחה המורחבת. קלאסיקיר דואגת ללקוחותיה ומוצריה גם לאחר גמר העבודה ולשם כך החליטה להפעיל שירותי ניקוי ותחזוקת וילונות, המסייעים בשמירה והארכת חיי המוצרים.

לפי ראיית העולם של משפחת בן עזרא, איכות אינה טמונה רק בבדי יוקרה ותפירה עילית, אלא גם בתהליכי למידה והתחדשות מתמדת. החברה לעולם אינה קופאת על שמריה ומקפידה להתעדכן באופן תדיר בכל החידושים וצווי האופנה. אנשיה מבקרים מידי שנה בתערוכות המובילות בעולם לעיצוב טקסטיל וטכנולוגיות מתקדמות, ומביאים עמם בשובם את הבשורות העכשוויות, בזמן אמת.

משפחת קלאסיקיר מושתתת על ערכים של יושרה, אמינות ומקצועיות ורואה חשיבות רבה בתרומה וסיוע לקהילה. החברה מבצעת עבודות מיוחדות עבור עמותות וארגונים, ללא תמורה כספית ותורמת בדים, וילונות עודפים ומוצרים נוספים.

אתם מוזמים להשאיר פרטים ולהצטרף למשפחה 🙂

מה מייחד את קלאסיקיר

הקטלוג בתהליך הורדה...

שניות
ההורדה הסתיימה בהצלחה בדקו בתיקיית ההורדות

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך