אביזרים ליצירת תאורה נכונה לבית

תאורה נכונה היא גורם ראשון במעלה ליצירת אווירה מתאימה. דבר זה נכון לכל עונה ולכל מקום, לבית המגורים ולדירת היוקרה, לדירה הממוצעת וכן למשרד או לעסק. בשורות הבאות נדבר על סוגים שונים של אביזרים שיכולים לסייע ביצירת תאורה לבית. שלא כצפוי, לא נסקור אך ורק פתרונות שונים של אמצעי תאורה, גופי תאורה ומנורות. הפעם נעדיף לבחון את הנושא תוך בחינה של אביזרים כגון וילונות רגילים או וילונות גלילה ונדבר גם על השילוב שלהם עם פתרונות התאורה לבית.

שליטה על הצללה

בשנים האחרונות שבו הווילונות השונים והפכו לאביזר חובה כמעט בכל בית. לצד החשיבות האסתטית שלהם, יש לווילונות גם יכולת מדהימה לשלוט ברמת האור והצל או במילים אחרות – לאפשר שליטה מוחלטת ברמת ההצללה.

בארץ שטופת שמש חשוב מאוד לעשות שימוש בווילונות במיוחד בבתים ובדירות שזוכים לקרינת שמש ישירה במשך שעות רבות. באמצעות בחירה נכונה בין דגמים שונים, בין ווילונות תליה מסורתיים לבין וילונות גלילה מרהיבים, ניתן לדאוג בכל עת ובכל זמן לרמת התאורה המדויקת. כדאי לדעת שיש ווילונות מותאמים בין היתר:

  • במיוחד לחדרי מגורים, לחדרים או לסלון שיש בקרבתם חלון או ויטרינה גדולה.
  • במיוחד לחדרי ילדים, עם עיצובים מעולם התוכן שלהם, עם דגמי מכוניות, חיות, ספורט.
  • במיוחד לחדרים ולפינות עבודה, לרבות ווילונות בעיצובים קלאסיים, עם קווים נקיים או רציניים.
  • ליחידות הורים, לרבות בדים נשפכים, במראה כבד או קליל לפי בחירה.

צבע, סגנון ואור

שליטה על אור וצר באמצעות התקנה ווילון איכותי איננה נובעת רק מכך שיוצרים חוצץ בין העולם שבחוץ לבין חלל הפנים של הדירה או הבית. בחירה מושכלת בסוגים מותאמים של בדים או חומרי גלם אחרים יכולה לאפשר הגעה לדרגות שונות של שקיפות. רבים אוהבים את האור העדין שחודר מבעד לווילון חדיר למחצה. בנוסף, דגמים מיוחדים, סגנונות מיוחדים וצבעים שונים מוסיפים אסתטיקה ותחושה ביתית גם כאשר משתמשים בתאורת חשמל בערב או בלילה.

אביזרי תאורה מותאמים

בחירה של ווילונות וכיסוי הצללה חייבת להיבחר בהתאמה לפתרונות התאורה. כדאי להשקיע מחשבה בהתאמה בין צבע הווילון, הריהוט ואמצעי התאורה הנמצא בחדר. בין אם בוחרים פתרונות תאורה בתליה או בעמידה, גופי תאורה למטבח, לחדר האורחים, לחדר העבודה או לחדר הילדים, יצירת התאמה עם מאפייני החדר והווילונות יתרמו ליצירת הרמוניה ורמה נעימה של אור גם ביום וגם בערב. כאשר מוסיפים נכון ספוטים, מנורות לילה וכל פתרון מתאים אחר, מקבלים חדר שמואר נכון, יפה ונעים בכל זמן.

צור קשר

הסדנאות 3 הרצליה פיתוח חניה במקום
שעות פתיחה
א-ה 10:00 - 16:00
ובתיאום מראש

תודה שיצרת איתנו קשר

הפרטים עוברו אלינו, ומיד נחזור אלך